Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi már megint ez az új hülyesé...

Mi már megint ez az új hülyeség? Egy "szép kis" világárvány után 2 évvel kitalálnak megint valamit a lakosság vegzálására?

Figyelt kérdés

[link]


Egyre többet olvasni a hírekben erről az újtípusú szamárköhögéssel, a legtöbb cikkben természetesen már akár halálos kimenetellel, és egy újabb esetleges járványhelyzettel fenyegetnek.


Miért kell állandóan sakkban tartani ezt a népet? Mire jó?



júl. 30. 04:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Lehet megint veszélyhelyzetet bevezetni és jó sokat lopni. Aki szerint ezen kívül másra jó volt a Covid-hiszti, az magyarázza meg, miért kellett titkosítani az operatív törzs jegyzőkönyveit. Ha valós veszély lett volna, ma gond nélkül olvashatnánk a jegyzőkönyveket
júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Elég sokan elkezdtek itt most háborogni amiatt a tény miatt, hogy ugye újból előhúznak valamit a kalapból. Hát, sajnálom, ezt nem én találtam ki, nem én vagyok az oka, máson keressétek a felelőst.


Ha esetleg mégis nagy járványügyet csinálnak belőle, akkor hoppá..

júl. 30. 10:54
 13/19 anonim ***** válasza:
A Covidot a kínaiak állították elő, hogy bedöntsék az EU és az USA gazdaságát. Miután ez nem jött be úgy ahogy szerették volna a B tervet vették elő és Putyint rávették, hogy támadja meg Ukrajnát. Mi pedig ezeknek az országoknak vagyunk a vazallusai.
júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#11

Mert amúgy kamu jegyzőkönyveket nem tudnának csinálni a konteósoknak, akiknek arra vágynak, hogy olvasgassák?

júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Senior Séf ***** válasza:
32%
Egy népet akkor a legkönnyebb irányítani, ha tele van a gatya.
júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Senior Séf ***** válasza:
32%
Ha és a gyógyszeripar addig nem nyugszik, míg nem kreál egy jóképű kötelező védőoltást.
júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 WidowmakerButt ***** válasza:
Én tettem fel hasonló kérdést, csak a háborúra irányulva, főként a bal oldalt hibáztatva, csak sajnos a drága oldalnak nem tetszett, hogy én bántani merem a bal oldalt :(
júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 Gondolom azért, mivel nincsen közé a magyar baloldalnak az ukrajnai háborús helyzethez, maximum az ukránnak, de ez már megint másik kérdés lenne.
júl. 31. 19:59
 19/19 anonim ***** válasza:

Erről az újtípusú szamárköhögésről nem is hallott ennek a jónépnek a 99%-a.

Bolhából csinálsz elefántot.

júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!