Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi már megint ez az új hülyesé...

Mi már megint ez az új hülyeség? Egy "szép kis" világárvány után 2 évvel kitalálnak megint valamit a lakosság vegzálására?

Figyelt kérdés

[link]


Egyre többet olvasni a hírekben erről az újtípusú szamárköhögéssel, a legtöbb cikkben természetesen már akár halálos kimenetellel, és egy újabb esetleges járványhelyzettel fenyegetnek.


Miért kell állandóan sakkban tartani ezt a népet? Mire jó?



júl. 30. 04:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
júl. 30. 04:35
 2/19 A kérdező kommentje:
júl. 30. 04:36
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Azoknak pofázd, hogy kamu a covid, akiknek halt bele rokonuk. Nekem is károsította a tüdőmet és májamat.
júl. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert barom “progresszív” szülők nem adatják be a gyerekeiknek a védőoltást. Ezt sem.
júl. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3 Szerintem te nagyon más mozit nézel mint én. Egy szóval sem állítottam, hogy kamu volt a covid. Én azt állítottam, hogy az is annyira volt démonizálva kb, hogy mindenki rettegett, aztán most napjainkban még mindenki bagatellizálja kb. Aminek oka az, hogy a média által az is úgy fél volt fújva, mintha mindenki belehalt volna, aki elkapja.


Ezzel is ugyanazt akarják elérni gondolom, riogatás, mert a majomhímlő nem jött be még anno.

júl. 30. 04:53
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Én nem a hármas válaszoló vagyok, de én ugyanazt a mozit nézem:

-nagyanyám belehalt

-rokon, 3 hétig öntudatlan állapotban feküdt egy megyei korházba, majd 1,5 hónap kemény kűzdelem után, sikerült csak visszahozni

-apám máig köhög utána

-mi a feleségemmel 2x kaptuk el, de a covid, minden csak nem nátha, vagy influenza, 1 hónapig nem tudtunk még, csak felkelni sem az ágyból és utána jó még 1 hónap volt nálunk is a rehabilitáció.

A covid létezik.

júl. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Nálam, illetve a rokonságban semmi sem történt. Elvileg covidosak voltunk, de nem éreztünk semmit. Én szerintem a covid viszont NEM létezik, csak a nép szivatása volt az egész.
júl. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Kerdező, szerintem senki nem is hallott az itt lévők közül erről. Mit riogatod a népet?
júl. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A szamárköhögés nem hülyeség amit a lakosság vegzálására találtak ki.

A gyerekek ütemezett védőoltásait nem azért találták ki, hogy vegzálják a lakosságot, hanem azért, mert a vírusok által okozott betegségeket csak így lehet visszaszorítani.


Persze a sok idióta konteós azonnal aktívan ellenáll minden ilyennek...

júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"egy újabb esetleges járványhelyzettel fenyegetnek"


Minden évben volt influenza járvány a covid előtt is.

A járvány nem azt jelenti, hogy karantén, maradj otthon.

A karantén egy egészségügyi fogalom, nem fenyegetés.


Először legyél tisztában a fogalmakkal, mielőtt hergelsz másokat.

júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!