Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország tényleg színvonal...

Magyarország tényleg színvonalasabb olimpiát tudott volna szervezni, mint Franciaország?

Figyelt kérdés
Legalábbis a Nemzeti Sport Facebook oldalán több ilyen kommentet is olvastam, csak nem tudom miből szervezné meg Magyarország meg annyi embert hol tudna elszállásolni.
júl. 29. 11:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
Én nem szeretem a politikát meg kultúrális vagy vallási dolgokat bele vonni a sport eseményekbe, de ez, hogy transzikkal meg idióta majmokkal kifigurázták az utolsó vacsorát már sok volt. Semmi szükség sem volt rá, miért nem szólhat az olimpia a sportról? Megérettek a pusztulásra..
júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

"Az ócska 2 csillagos hotelek is klimatizáltak a Balatonnál."


Ezért is érthetetlen hogy az állami kórházak akkor miért nem azok?

júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
#11 A nyugat már Luther óta érik a pusztulásra. Nem attòl lesz vègünk hogy kifiguràzzàk az utolsò vacsoràt, hanem a klìmakatasztròfa àltal okozott tàrsadalmi ès gazdasàgi összeomlás.
júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%

"Klíma nélküli szobáknál meg kartonágyaknál bőven jobban tudna Magyarország"

Párizs a szobák hűtését geotermikus módon, falakba épített csövekkel éri el, ami sokkal többe kerül mint néhány légkondi. Csak az amerikaiaknak fontos volt hogy otthonról hozzák a légkondikat, ezért beintettek a franciáknak, és több más ország is követte őket. De nem arról van szó hogy nincs hűtés az olimpiai szobákban, hanem arról, hogy a sportolóknak igényük van a közvetlenül rájuk ömlő hideg levegőre, nem elég nekik a szobák alternatív módokon történő hűtése.

Kásler szerint egyébként még műteni is lehet 50 fokban, szerinted a sportolók alvásához mennyit biztosítanának? Szerintem még be is fűtenének nekik :D

júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván mindenképpen színvonalasabb lett volna egy Budapest-Moszkva közös rendezésű olimpia, ahol a megnyitón nem homár show lett volna, hanem tűzijátékként "hős" orosz csapatok lebombáztak volna élőben néhány ukrán gyermekkórházat, kizárólag nyilván a kölcsönös tisztelet, megértés, béke(harc), esélyegyenlség kifejezése érdekében, Putyin és Orbán közös fővédnökségével.
júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12%
Ennél csak jobbat lehet rendezni, úgyhogy bárki rendezte volna, tehát igen...
júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
#17 Egy jobboldali èlettelen megint amiatt sìr hogy lepontoztàk egy online fòrumon. Csak a szokàsos. Ez a nagy elnyomàs hogy lepontoznak gyiken 😂🤣
júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
23%
#17 Azt azért remélem tudod, hogy a "szakállas nő" lehet heteroszexuális is, ugyanis a nemi identitás nem függ össze a szexualitással. Simán lehet hogy olyanokat melegezel le, akik mind heteróbbak mint te
júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
24%
#19 Én is szeretem a nácik könnyeit.
júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!