Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szomorú ennek a tanulmányn...

Nem szomorú ennek a tanulmánynak az eredménye?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 29. 10:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
31%

"kognitív képességek"


Ezt sokminden befolyásolja, legfőképp az egészségügyi állapot, életkor, stb.

Érdekes, endokrinológiai ismeretekre pl. nem tér ki ez a remek tanulmány.


De tudom, a vidékiektől vegyük el a szavazati jogot, nekik kizárólag egy olyan világban kell létezi, amit a pl bölcsész hallgatók elképzeltek...?

júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 D-Mano ***** válasza:
50%

17,

középfokon tudok angolul, és el is olvastam a cikket. De az angol tudásmnak mi köze ahhoz a kommentemhez, ami a be nem tartatlan ígéretedről szólt??

júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már 3.-adjára van kiírva, csak máshogy mert a másik 2-t törölték. A tények, kutatási eredmények leírása miért szabálysértő?


"Szerintem a baloldal helyzete a szomorú: lassan két évtizede nem tudnak nyerni"


Tényleg szomorú hogy ennyi buta jobber van az országban

júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
87%

Magyarországon is csináltak hasonló vizsgálatokat. Igaz, iskolai végzettségről volt szó, de hasonló eredményeket hozott ki.


[link]


De nem is kell messzire menni. Nézd meg itt, hogy kinek mekkora hasznossági mutatója (pipák száma) a válaszainál.

júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

"De tudom, a vidékiektől vegyük el a szavazati jogot"


Ilyet ki mondott?

júl. 29. 10:31
 26/33 A kérdező kommentje:

#22 1. Nem ìgèrtem semmit, csak annyit ìrtam, lefordìthatom ha valakinek kell. Mièrt adsz szavakat a szàmba?


2. Ennek ellenére mégis leírtam hogy mindenki értse, szóval mèg ha ígértem is volna valamit, azt betartottam.


Már csak az a kérdés hogy akkor most mi a konkrét problémád? Bántottalak?

júl. 29. 10:33
 27/33 A kérdező kommentje:
#23 Nem tudom miért törölték. Nyilván az emberek érzékenyek, meg sok a jelentgetős.
júl. 29. 10:34
 28/33 anonim ***** válasza:
73%
26-os Hagyjad, csak provokálnak. A fideszesek egyedül ehhez értenek.
júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
#28 Nem biztos hogy fideszes. Lehet csak egy unatkozó kölyök.
júl. 29. 10:37
 30/33 anonim ***** válasza:
26%
Az iskolázottság emelkedésével csökken a Fidesz támogatottság,de a Mi Hazánk Mozgalom támogatottsága pedig nő
júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!