Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szomorú ennek a tanulmányn...

Nem szomorú ennek a tanulmánynak az eredménye?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 29. 10:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg idősebbek, akik még oroszul tanultak.
júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
#11 Oroszul mondjuk én nem tudok. De az is lehet hogy nagyon fiatalok még. Lehet még az érettségijük sincs meg
júl. 29. 10:17
 13/33 D-Mano ***** válasza:
58%

12,

meg az is lehet, hogy ígértél egy magyarra fordítást, amit még mindig nem kommenteltél ide.

júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
36%

"Nem tudsz angolul?"


Mért kéne tudnom angolul? Szerinted a gyakorikerdesek.en -re írtam?

júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

"Oroszul mondjuk én nem tudok."


Pocsemu? Vszjo gavarjat po russzki.

júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
"Miközben sok tanulmány vizsgálta a kognitív stílusokat, kevesebb figyelem terelődött a kognitív képességekre. Azon tanulmányok amelyek az utóbbit vizsgálják általánosságban azt fedik fel, hogy az alacsonyabb szintű kognitív képességek kapcsolatban állnak a jobboldali ideológiák erősebb támogatásával és a nagyobb mértékű előítéletességgel."
júl. 29. 10:23
 17/33 A kérdező kommentje:
#13 Tessèk! Bár szerintem érdemes lenne inkább megtanulnod angolul. Akkor olyan tudományos eredményekhez is hozzáférhetsz amikhez jelenleg még nem.
júl. 29. 10:25
 18/33 A kérdező kommentje:
#14 Mondjuk mert elég alap dolog, egy lingua franca a 21. Szàzadban. Segíti az embert hogy kevésbé legyen szűklátòkörű, irodalmi élvezetet is nyújthat, szóval csak előnye van.
júl. 29. 10:26
 19/33 anonim ***** válasza:
17-es Az csak összezavarná. Elég lesz nekik a Bayer show. :D
júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Mai világban elég szovjetül tudni.
júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!