Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rónai Egon miért hazudta azt...

Rónai Egon miért hazudta azt a Tarr Zoltánnal készült műsorban, hogy Magyar Péter április óta a párt elnöke?

Figyelt kérdés

júl. 29. 07:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha a Tisza kormànyt akar vàltani akkor le kène àllni azzal hogy mindenütt fideszügynököket keres.


Most komolyan, Rónai? Az egyik legkorrektebb riporter a mai magyar közèletben. Inkàbb a megafos csicskàival foglalkozzatok ha kormànyvàltàst szeretnètek

júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11: Te nem láttad azt a műsort, hogy Rónai mennyire kikelve magából vonta kérdőre emiatt Tarr Zoltánt. Holott nem volt igaza és ebben semmi korrektség nem volt. Ez most nem a Tisza párt kritikája, hanem az én kritikám. Kormányváltáshoz a sajtóra is szükség van, Rónai az ilyen húzásaival nem segít.
júl. 29. 09:10
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
10: Például arra, hogy hogy akar 19 emberrel valaki kormányra kerülni. "A Fidesz tevékenysége átláthatatlan." LOL, mondod ezt a két tisztújítás összevetése után?
júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13: 19-el sehogy, mondtam, hogy ez ideiglenes, ezért sincs jelentősége a tisztújításnak.

Igen, a Fidesz kétes pályázatokkal szervez ki mindent.

júl. 29. 09:28
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
14: Nincs jelentősége??? Tehát mindegy, kik vezetnek egy pártot??? Azt mondod ezzel, hogy ez nem is egy valódi párt, csak egy darab ember showműsora?
júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
#15 Tbf, a fidesz is Orbàn szemèlyi kultuszàra èpül. Az is egy onemanshow ilyen szempontbòl
júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#15: Te felfogod amit mondtam, vagy fogyatékos vagy?
júl. 29. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!