Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért teszi tönkre még...

Orbán miért teszi tönkre még a lengyelekkel is a jó kapcsolatunkat a felelőtlen kijelentéseivel?

Figyelt kérdés
Lengyelország mindig is baráti ország volt, most miért kell ezt is tönkretenni? Ez beláthatatlan következményekkel járhat. Értem, hogy nem tetszik neki a kormány, de a mindenkori kormánnyal fent kellene tartani egy jó kapcsolatot, nem csak akkor, ha az adott kormány neki tetsző döntéseket hoz.

júl. 29. 00:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

9, és én kellekk hozzá, hogy megitéld, ez sok, vagy sem? Magadtól, nem megy?


10, és a te tapasztalod, mennyivel reprezentativabb, mint mindenki másé?

júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
11) Nem mondtam,hogy az én tapasztalatom reprezentatìvabb,mint a tied vagy a másé. Viszont ami tény,hogy a politikai dolgok,mind az orosz-ukrán haboru az átlagemberek hétköznapi kapcsolatait nem befolyásolják, pláne úgy,hogy a téma még nyugaton is megosztó. Költői kérdés volt,de ha nem vetted lapot akkor segítek megválaszolni. Az EU tagállamait nézve arányosan, Lengyelországban él az egyik legkevesebb magyar, illetve Magyarországon az egyik legkevesebb lengyel.Szóval sok mindent lehet mondani csak azt nem,hogy sok magyar élne Lengyelországban,vagy Magyarországon sok lengyel
júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
13, én 89 óta az vagyok, ezt úgy irod, mintha bűn lenne, Európa közepén európainak lenni.
júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

#10 Te jelenleg a UKben vagy mérnök, vagy mostanában megint itthon élő pedagógus vagy?


Ez úgy kérdésenként változik nálad.

júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
15) Èn??!! Még részegen sem ìrnék olyan hülyeséget,hogy mérnök vagyok, sose voltam műszaki ember. Meg Angliában sem jártam még.Te valakivel összekeversz.
júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!