Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható, hogy Orbán kijelentés...

Várható, hogy Orbán kijelentései hatására félelemből bizonyos állampolgárok agresszív viselkedést fognak tanúsítani?

Figyelt kérdés
A fajtakeveredés elleni harc okozta félelem válthat ki lincseléseket?
2022. júl. 26. 19:23
 1/5 Fsms ***** válasza:
84%
Nem. Viszont a Kata eltörlése, rezsi emelés, benzin stop megszűnése, a 10% feletti MNB alapkamat miatt a hitel törlesztő részletek növekedése, simán vezethet erőszakos megmozdulásokhoz. Szerintem október körül be is következhet.
2022. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igazat írtál, ez nem vitás, de most nem rájuk gondoltam, hanem a brazil állampolgárokra, csak a moderátor törlését akartam elkerülni. :)
2022. júl. 26. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a többségében szegény bugyutább embereket azzal, ha felhatalmazást kapnak a vezetőjüktől, hogy lehet rasszista bűncselekményeket elkövetni az eltereli a figyelmüket arról, hogy a vezetőjük miatt a gázszámlát se tudják majd kifizetni.
2022. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szeretnéd, ugye?
2022. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit? Hogy elkapjanak egy sikátorban, csak mert magyar vagyok? Az minden vágyam, te f*sz. :D
2022. júl. 26. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!