Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért teszi tönkre még...

Orbán miért teszi tönkre még a lengyelekkel is a jó kapcsolatunkat a felelőtlen kijelentéseivel?

Figyelt kérdés
Lengyelország mindig is baráti ország volt, most miért kell ezt is tönkretenni? Ez beláthatatlan következményekkel járhat. Értem, hogy nem tetszik neki a kormány, de a mindenkori kormánnyal fent kellene tartani egy jó kapcsolatot, nem csak akkor, ha az adott kormány neki tetsző döntéseket hoz.

júl. 29. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Orbánnak full mindegy. Más meg nem érdekli.
júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Aha. Szóval nem az új lengyel vezetés az aki "tönkreteszi a jó kapcsolatunkat" amikor Magyarország ellen szavaznak minden esetben, amikor a diákoknak hazugságokat akarnak tanítani rólunk vagy amikor a médiában hazudoznak meg szidalmazzák az országunkat és a választott vezetést, nem. Értem.
júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Eddig mit adtak a lengyelek?
júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
"Lengyelország mindig is baráti ország volt," Volt. A háború kitörése óta nem az. Nem mi változtunk meg.
júl. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4: Valóban nem mi, csak ti, akik elárultátok az őseinket és oroszbérencek lettetek.
júl. 29. 01:34
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

#3


Jöttek pl. közönségnek, amikor belföldi buszoztatásból március 15-re már nem lett volna meg az ünneplő tömeg aki Orbánt élteti.

júl. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
3, bejártam Európa elég nagy részét, Spanyolországtól, Bulgáriáig, Irországtól, Görögországig. Szó szerint Lengyelország volt az egyetlen ország, ahol örültek nekem, mint magyar. És, ez ténylegesen, több helyen, Zakopane-tól Gdnaskig tapasztalatam, egészen addig a pontig, amig nem állt át Putyinhoz. Nagyon sok magyar él Lengyelországban és Magyarországon is lengyel. Az ő életüket keseriti meg ez az agyament, hazaáruló politika.
júl. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Orbánt bezsarolja Putyin valamivel.

Ezért az országot is oroszbarát politikára állította.

Egy agresszor felet Putyint támogatunk egy honvédő háborúban ukránok helyett.


Ezt sehol a világon és többek közt a lengyelek sem tudják elfogadni. Érthető hogy elhidegültek a magyaroktól.


A legnagyobb gond hogy egy elmehibbant vezér Orbán személyében megutáltatja a magyarságot a többi országgal. Ami évtizedes és felbecsülhetetlen kár az országnak.

júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
7) Lengyelországban 893 magyar él, Magyarországon 2500 lengyel anyanyelvű személy él.Ez olyan sok?
júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
A ti egyéni tapasztalataitok nem reprezentatívak.Nekem pl mindenhol örültek eddig Ausztrián át Németországot át,Törökország át egészen Kanadáig. A másik meg az,hogy a politikai dolgoknak az átlag ember szintjén nincsen jelentősége.Pl hiába támogatja Scholz maximálisan ukranokat, es Orban csak fenntartásokkal,ez az átlag: német-magyar ember kapcsolatára semilyen hatással nincsen. (Az meg a másik,hogy Németországban sem ért mindenki egyet az ukránok feltétel nélküli támogatásával, meg az értelmetlen Oroszország elleni szankciókkal meg Ukrajna felvételével az EU-ba.)
júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!