Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért mondják...

A Fideszesek miért mondják azt, hogy a foci nemzetegyesítő szereppel bír?

Figyelt kérdés
Például egy Fradi-Újpest meccsen én pont ezt nem veszem észre.

júl. 28. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
A futballszurkolók és a fideszesek szellemi színvonalán ez még igaz is
júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert mást nem tudnak felmutatni ez ügyben.
júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

A focit politikai oldaltól függetlenül rengetegen szeretik és nézik. A nemzeti válogatott meccsein értelmes emberek esetében nem számít, hogy ki melyik pártra szavaz, az sem számít ha az illető nem Magyarországon él = nemzetegyesítő.

A Fradi-Újpest meccs nem a nemzetről szól hanem a fradistákról és az újpest szurkolókról.

júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fsms ***** válasza:
90%

Nem bír azzal. A Fidesz politikai kérdést csinált belőle.

Illetve 10 milliárdokat lehet lopni, illetve a léhűtő cimbiket a focin keresztül eltartani milliós fizuval. Ld Puskás akadémia.

júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#1 Annyira szánalmas és gyermeteg ez a megjegyzés. Megsúgom, soha nem voltunk túl nagy vagy heves focirajongók, a párom is inkább kézilabdás, de azért a jelentősebb meccseket meg szokta nézni. A LÁNYOM lett ennek ellenére állandó nézője azoknak a focimeccseknek, amiken a magyar válogatott játszik és sok fiatal barátNŐJE is, nem csak a fiúk, miközben a fiatalsága okán a politikában alapvetően nem egy irányban mozgunk nem egyformán gondolkodunk.

Ja, a lányom amúgy a legjobb tanulók között volt az osztályában, kitűnőre érettségizett és a legkiválóbb felvételizőknek adható ösztöndíjat nyert el az egyik egyetemen ahová jelentkezett. Mind diplomások vagyunk a családban, a testvérei is, mi szülők nem is egy diplomával.

Itt a szellemi színvonal nálad rendkívül alacsony.

júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
#5 Én meg a CERN-ben vagyok kutató, meg az egész családom is. Komolyan, ezeknek mi értelme van? Egy anonim fórumom egy messziről jött ember azt mond amit akar. De amúgy is, mégha igaz is lenne amit írsz, annyi intelligenciád nincsen hogy a feltett kérdés mellett vagy ellen érvelj. Helyette rinyáltál egyet. Sok időd van.
júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#6 Én kérdezhetem, hogy mi értelme van lenézned és leszólnod, leminősítened sok millió embert csak mert egyetlen dologban közösek, hogy a fideszre szavaznak.

Itt ki vagy akadva ezen, mert anonim fórum, de persze te közel 3 millió embert perfekt meg tudsz mondani milyen a szellemi színvonaluk. Aha.

A te állításod ellen érveltem. Ne tegyél ostoba állításokat!

A kérdésre is adtam már választ, azt se fogtad fel ezek szerint.

júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fsms ***** válasza:
89%

7# szerinted ha megkérdeznék a sok embert, h a focira tök feleslegesen bele ölt 100 milliárdok inkább az egészségügybe menjenek , mi lenne a válasz?

Eszéken stadiont építenek, de itthon arra kell hónapokat, várni, h időpontot tudj egyeztetni egy kardiológiai rendelésre. Vicc.

Pont ezért mennek és maradnak a fiatalok külföldön. Ld. Saját gyerekem. Sajnos. Itthon a Fidesz minden perspektívát kiölt.

júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bírhatna ilyen szereppel is, de leginkább az a tapasztalat hogy a meccsek, versenyek idején kívül ez nem igazán érvényesül. Sajnos túlságosan át van politizálva ez a kérdés mindkét oldalról.
júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

#5 én sem értem a focinézős dolgokat, hiszen hihetetlen unalmas, és ingerszegény nézni. Persze csinálni szeretem eközben.


A tanulmányi eredmények nem igazán tükröznek semmit, nagyon sok ostoba diplomás ember van, mert nagyrészt kitartó seggeléssel bármilyen eredményt el lehet érni, na meg a magyar oktatás, felsőoktatás finoman szólva sem egy jól és korrektül működő dolog.

júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!