Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire csődben van Budapest?

Ennyire csődben van Budapest?

Figyelt kérdés

[link]



Erre - haverokra- van pénz?



júl. 27. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom ki dob ki ilyen igénytelen cikket, de biztos nem én vagyok a célközönség. Aki ezt munkának nevezi, mehet a gyárba robotolni, én ezért biztos nem fizetnék...
júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Más szemében meglátja a szálkát, magáéban a gerendát sem veszi észre
júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Metropol. A KESMA része. Ennyit róla.
júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-


Egész jó cikk ez! Leírja a valóságot.


És ezek is leírják ugyanazt:


[link]


[link]



[link]



Mártha Imrének aki az egyik legjobb haverja Karácsonynak és többszörös milliárdos miért jár 11 milliós jutalom - érthetetlen. Inkább a szemetet elszállítok bérét emelték volna meg. Habár a több száz megszüntettet szemetes miatt kevesebb a munkájuk - a szemét az utcán és bokrok alatt hever - de azért egy kis fizetésemelést megérdemeltek volna a milliárdos megjutalmazása helyet.

júl. 27. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
#4 Így szól a bérezésük, mit nem lehet ezen érteni? Nem helyből kapnak 20 milliót, hanem alapból csak 12-t kapnak, a maradék meg prémium, ha elérik a kitűzött célokat. Mivel elérték, jár nekik a fizetés. Ez így működik minden cégnél, nekem még arufeltöltőként is járt prémium egy hipermarketben, pedig nem volt senki sem a "haverom". Inkább annak kellene örülni, hogy teljesítménybérük van, így csak akkor kapnak több pénzt ha csinálnak is valamit.
júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-


""ha elérik a kitűzött célokat""


És milyen célokat értek el?


Ha egy vállalat - cég csőd közeli helyzetben van (mint Budapest)- nem osztogat több 10 milliós jutalmakat.



""arufeltöltőként is járt prémium egy hipermarketben,""

júl. 27. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Fidesz is osztogat prémiumokat a hozzá közel állóknak. És még hitelt is vesz fel. Nem értem az ország vezetése miben más mint egy város vezetése. Ja, hogy Karácsony Gergely nem Fidesz barát...
júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

"Ha egy vállalat - cég csőd közeli helyzetben van (mint Budapest)- nem osztogat több 10 milliós jutalmakat."

A fizetéseket kénytelen "osztogatni", különben komoly munkaügyi perek lehetnek belőle.

"És milyen célokat értek el?"

Nem ismerem a pontos adatokat, de Vitézy annyira okos a témában, ő biztosan tudja miről van szó, hiszen a célok elfogadásának idejét még a cikkben is leírják. Karácsonytól is kértek teljes dokumentációt, de azt is el tudom képzelni hogy már most elérhető valahol. De a lényegen ez nem változtat, ha egyszer a szerződésük alapján jár nekik a prémium, akkor Karácsony a feje tetejére is állhat, akkor is kénytelen kifizetni nekik.

júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Most idefosod nekünk az összes propagandát?
júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-



Már megint itt a lökött csekély értelmű a propagandájával. Mást írni úgysem tud csak ennyit - propaganda!

júl. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!