Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten a cigányok aránya...

Budapesten a cigányok aránya már meghaladja az országos szintet?

Figyelt kérdés

Egy miskolci ismerősöm mondta, hogy szerinte már arányaiban több cigányt lehet látni Pesten, mint náluk, pedig Borsodról mindenkinek az jut eszébe, hogy ott milyen sokan vannak. Bizonyára sokan jönnek fel dolgozni a fővárosba vidékről közülük is.

Én amúgy Csepelen lakom és hát igen, itt rengeteg cigány van, mondjuk többségük nem balhés, csak hangosak. Múltkor jártam Veszprém környékén és ott nem is láttam egyet sem. Ezért tűnik úgy, hogy nálunk sokkal több van.



júl. 27. 16:28
1 2
 1/14 Dongaben ***** válasza:
94%
Ha egynél több van, rögtön elkezdenek szaporodni. Akkor is, ha azonos neműek…🤔
júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, melyik részén. Csepel, Józsefváros, Pesterzsébet gettók, ezekben a kerületekben tényleg rengeteg a cigó.
júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem hiszem, alacsonyabb. Itt drága a lakhatás. Viszont melózni tényleg jöhetnek sokan és például elvannak munkásszállón vagy a brigád kibérel valamit, mint az ukránok.

És környékenként változó a helyzet. XII, II, XVI kerületben alig laknak cigányok.

júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem!
júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem.


Miskolcon, Ózdon sokkal több van.

júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Budapesten élek. Jövök megyek, de sokszor hetekig nem látok cigány embert.
júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek, minden nap járom gyalog Budapestet, megfordulok az összes kerületben, de rendszeresen járok Borsodban is, mert ott születtem.

Kint vagyok az utcán, tömegközlekedem, tehát nem egy luxusautó szélvédője mögül pofázok.


Szerintem is jóval több a cigány, a mindenféle erőszakos kéregető, magában beszélő idióta, drogos, strici, taxishiéna, maffiózó.

5 percet nem tudsz megtenni egy Nagykörúton, hogy ne fuss bele valami ordibáló idiótába. Az utóbbi évek nagy port kavart rendőrkéselései, Deák téri késelés, Árpád hídi baleset, autósüldözések és egyebek is mind Budapesten történtek. Borsodból ezer éve nem hallottunk semmi ilyesmit.


Egyszerűen rengeteg a fennkölt pesti proli, aki a büdös életben nem hagyta el a várost, de 30 éves ostoba legendák alapján borsodozik. Ezzel próbálják a frusztráltságukat levezetni, hogy egy szar panelgarzont sem tudnak megvenni.

Amúgy meg a munkásszállók és az önkormányzati bérlakások vannak tele velük marhára.

júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 Egyetértek. Miskolcon én is nagyobb biztonságban érzem magam, mint Pesten.
júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Budapesten a legmagasabb a számuk, de nem ott a legmagasabb az arányuk.
júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
De, már az arányuk is ott a legmagasabb, ha a jelentősebb városokat nézzük. Max. a teljesen elcigányosodott kis falvak tudják felülmúlni, de ez nem vigasztal, miközben a blahán a késes cigányok balhéznak a 4-6-os megállóban, te meg utaznál a dolgodra.
júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!