Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy Ábrahámot...

Hogy lehet az, hogy Ábrahámot fogják megbüntetni Puzsér helyett, és nem fordítva, amikor Ábrahám úgy védte meg magát, ahogyan tudta? Hogy süllyedhettünk idáig?

Figyelt kérdés
júl. 26. 12:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem trollkodok, és az a sötét, aki a pártokat belevonja. Nem azt írtam, hogy Fidesz vs baloldal, hanem az emberek személyeiről kérdeztem.


Ti azt nem értitek meg, hogy ez a mostani rendszer működésképtelen. Régen egy sértésért a másikat párbajra hívták, és az életével is fizethetett meggondolatlan tettéért. Rengeteg emberben ott a korlát, hogy szólok be neki, nem kötekedek, mert jól megvernek, de ezeket a korlátokat szépen lassan eltüntetik, és nem fogja semmi sem megakadályozni az embereket, hogy becsméreljék, sértegessék, vagy tiszteletlenül viselkedjenek a másikkal szemben. Nem azt mondom, hogy az erőszak jó, csak eltöröltek egy működőképes rendszert, és nem hoztak semmit sem a helyébe. Nincsen semmiféle alternatíva, nincs is rá szándék.

júl. 26. 13:29
 12/20 A kérdező kommentje:

*hogy nem szólok be neki


Ja, és még annyit, hogy ezeket a korlátokat már réges-régen eltörölték, csak az emberek igencsak lassan váltanak, de megnézhetitek, hogy mi lesz ennek a vége 10-20 év múlva.

júl. 26. 13:31
 13/20 Mad Max2 ***** válasza:
82%

Jó akkor én kihívoma Bayer Zsótit egy pofonpárbajra


Kérdező, szervezd le, intézkedj hogy ha a Zsójtika belehalna ne kelljen a böribe mennem!

júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13.: Te akarsz valamit, miért én csináljam meg helyetted??


Indíts egy petíciót, hogy legalizálják a pofonpárbajt, és én leszek az első aláíród, ennyit tudok érted tenni.

júl. 26. 13:33
 15/20 A kérdező kommentje:
Egyébként miért akarod kihívni pofonbárbajra? Mit ártott neked, vagy mit tett ellened?
júl. 26. 13:43
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Büszke magára, hogy megütötte, azt mondta nem érezné magát férfinak, ha nem teszi meg. A börtönben a nehézfiúkkal majd bizonyíthatja mekkora férfi, amikor zoknikat mos a zárka társaknak.
júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem, hogy komolyan megbüntetik Ábrahámot. Úgyhogy nem kell aggódni.
júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Legkevèsbè agresszìv ès àllatias jobber
júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
"Mad Max2": Mivan, nem vagy képes válaszolni, ha kérdeznek?
júl. 27. 07:37
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen ököljog rendszerben gondolkozol ahol kvázi kardot lehet rántani a becsület védelme érdekében akkor nem gondolhatod hogy bárki komolyan veszi a kérdésed és válaszolgat neked.
aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!