Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen híroldalakot olvastok?

Milyen híroldalakot olvastok?

Figyelt kérdés
Milyen híroldalakot szoktatok olvasni, amik megbízhatóak, friss híreket közölnek és nem hallgatnak el fontos információkat? Melyik a legjobb MAGYAR hírportál?

júl. 25. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy ténylegesen létezne valóban objektív hírforrás. Személy szerint én szinte kizárólag ballib oldalakat olvasok pl hvg, telex, 24.hu, 444 stb, fideszest nagyon-nagyon ritkán. Viszont sokszor totál ledöbbenek, és igazából én sem tájékozódni szoktam hanem inkább csak kíváncsi vagyok mi az éppen aktuális ballib direktíva amit a híveknek követniük kell. De rendszeresen szoktam szörnyülködni a sok gyűlölködő rasszista liberális kommentelőn is (pl amikor ujjonganak és tapsolnak emberek halálán vagy olyanokat irkálnaknbe, hogy "mocskos kínaiak kutyát darálnak bele a büféjük kajájába" meg hasonló kurucinfót megszégyenítő hozzászólások)
júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 lencsefőzelék ***** válasza:
83%

Híroldalakot? Nem inkább híroldalakat?

Egyébként az nso.hu-t, az legalább ritkán ír politikáról (bár a kamujárvány idején kamuztak ők is).

júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Telefonon balra húzom, és ott van google feed néha bele olvasok.

Sajnos még nem találtam olyat ami jó lenne, ami fiatalos modern, és nem fideszes.

júl. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagyon semmilyet, mivel ott olyanok szerepelhetnek mint Földi László, aki a komcsi rendszerben III/1 ügynök volt. Ebből is látszik az újságíróknál sem volt rendszerváltás.
júl. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
24.hu, HVG, Index, Telex
júl. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%
Szeged.hu, portfólió, 444, 24, telex
júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Semmilyet tele van volt komcsi újságíróval az is, meg azok cimboráival.
júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ahol van tényfeltáró/oknyomozó újságírás, és ahol az újságírók a nevüket adják a cikkhez. Tehát például az origo máris kiesik a listából. :)
júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!