Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen híroldalakat olvastok,...

Szab zoli kérdése:

Milyen híroldalakat olvastok, ha az origó és hvg stb. tré?

Figyelt kérdés

2015. febr. 24. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A Fidesz híroldalakon kívül mindent, külföldieket is.
2015. febr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hvg, kuruc.info.
2015. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hírcsárda, tökéletesen reprezentálja az akutálpolitika abszurditását.
2015. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TamásTóth ***** válasza:
portfolio.hu, napi.hu, investing.com
2015. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen sorrendben: Index.hu, Kuruc.info, Hidfo.net.ru, Origo.hu, Jovonk.info, RT.com és néha BBC, meg CNN. Ezekből átlagolok és nagyjából képet kapok a valóságról.


Viszont újabban a Hídfőn jelennek meg olyan cikkek is, amiket nem tudnak semmivel alátámasztani (korábban mindig, mindenre rákerestem és valóban igazaknak tűntek). Úgyhogy kezdem őket hanyagolni.


Az indextől, a kuructól, meg az origótól azért szokott felfordulni kicsit a gyomrom, mert állandóan demagógul írják meg a cikkeket. Még a címek is olyanok, hogy kiráz tőlük a hideg. Ha híreket olvasok, nem a cikkíró véleményére vagyok kíváncsi, hanem a valóságra... ezért nehéz dolog normális oldalt találni.


Például amit most művelt az Index amikor jött Putyin... az szánalom netovábbja volt.

2015. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HUNHIR.HU !!
2015. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!