Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik hírportált vagy hírport...

Melyik hírportált vagy hírportálokat látogatjátok a leggyakrabban? Valamint ha olvastok politikai "érdekeltségű" blogokat akkor melyikeket vagy melyiket?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok......
2009. nov. 26. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
én a hírkeresőről szoktam csemegézni, ott rengeteg kint van.
2009. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

A stop.hu-ra járok, röhögni. Gréczy Zsolt blogja, és blogjának "elszánt" állandó kommentelői mindg feldobják a napomat... :) Értelem és stílus, picit sem szemellenzős hozzáállás, a másik fél tisztelete... stb. (Ajánlom figyelmetekbe a magát metaxának hívó hozzászólót!)


Ezen kívül a ZOOM-ra jártam, amíg volt. Ott jókat lehetett vitázni, néha még étrelmes baloldalival is találkozott ott az ember...


Néhanap a Jobbklikk-en is megfordulok, de ott általában nem kommentelek, mert szinte mindig van, aki leírja helyettem a véleményemet. Navrasics bejegyzései a kedvenceim, annyira abszurdak, hogy ha nem ebben az országban történnének, még viccesnek is nevezhetnénk őket.


Olvasok még Reakciót, időnként kurucot (és mindig fogom a fejem közben, értse mindeki, ahogy akarja),évente egyszer Balogh Artúr blogját (jááááj!), és szintén szórakozásképpen Gyurcsány-blogot (ami után mindig szembeköpöm a tükörképemet, hogy micsoda demagóg, fasiszta, rasszista, személyi kultuszos rettenet vagyok én)...

2009. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Index.hu, Stop.hu , mert a legigazabb, leghitelesebb hírportálok.
2009. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Index.hu, sg.hu, ipon.hu, prohardver.hu, fotozz.hu - ezeket napi rendszrességgel látogatom és olvasom.
2009. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Stop.hu mint leghitelesebb hírportál?....Hmmm:)
2009. nov. 26. 12:51
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

napiszar.com

:D

2009. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
index.hu, nol.hu, hvg.hu, stop.hu, portfolio.hu, kapcsolat.hu
2009. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Barikád.hu,zipp.hu, szerintem ezek a legnormálisabb,leghitelesebb hírportálok
2009. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kitartas.hu
2009. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha jót akarok röhögni,akkor először Stop,majd Hunhír.Persze a kommentekkel kezdem,aztán ha látok még,akkor jönnek a cikkek.

De a híreket inkább rádióból,meg írott sajtóból.A net az szórakozás.

2009. nov. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!