Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar fiatalok körében már...

A magyar fiatalok körében már nagyon népszerűtlen a Fidesz, viszont a középkorúaknál még mindig a Fidesz vezet, ez vezethet nagy társadalmi feszültséghez? A fiatalok változást akarnak, az idősek többnyire nem

Figyelt kérdés

júl. 25. 12:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
24%

a fiatalok mennek külföldre és megcsinálják a változást a többiek maradnak

Üdv Dublinból

júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
31%

"Mindenki liberálisnak születik, a konzervatívizmus az életbölcselettel érik meg".


Nyugi. Én is liberális voltam még huszonévesen is. Ma már racionálisan gondolkodó bölcsként én és családom is fideszesek lettünk. Nem lehet az életet felelőtlenül élni. Fiatalként ezt nehéz átlátni

júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
15%
nagyon helyes, tessék csak fizetni, nem is én fogom xd
júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
27%
Aztán 35 évesen valahogy elFideszesednek, annyi idő kell, hogy megunják az ellenzéki balek politikát és belássák, hogy a Fidesznek mindvégig igaza volt.
júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
35%
2: nagyon felelős 1 milliárd eurót felvenni hitelben a Kínaiaktól… 🤦‍♀️
júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
48%

A magyar társadalom (is) elöregedő társadalom, ahol egy 13. nyugdíjjal lehet szavazatot venni. Az arányok miatt nem lesz itt társadalmi feszültség, amíg lesz, aki kitermelő az elhül.ült fideszesek nyugdíját. Arra meg jók lesznek a kínaiak is.

Aztán az utolsó lekapcsolja a villanyt. Ha nem lesz annyira szenilis, hogy elfelejtse.

júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
51%

2:

Nem lettél konzervatív, hanem bolsevik proli voltál egész életedben, és most is az vagy. Csak közben más párt képviseli ugyanazt a populista-kommunista politikát, most épp a Fidesz. Egy valódi konzervatív nem lehet Fideszes, mert rühelli a bolsevik csürhét.

júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
26%
6@ Ezt cáfolom. Senkit sem a 13. havi nyugdíj győzött meg. Előtte is ugyanannyian szavaztak a Fideszre a jó kormányzás miatt. családtámogatások, alacsony rezsi, béremelések, alacsony infláció, felelőssgteljes nemzeti kormányzás👍
júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
32%
7@ Cáfolom! Kommunista káderellenes voltam mindig. Nem is voltam párttag. A Fidesz is mit mondott? Táváris konyec. Hazaküldte az ukrán kommunistákat. De ! Az akkori diktatúrában sem kellett afrikát betelepítenünk. Nem kellett transzvesztitákat az ovikba beengedni. Most pedig a nagy elfogadó nyugat ezeket akarja ránkerőltetni. Most vagyunk igazi diktatúrában 🤔
júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
50%

"A magyar fiatalok körében már nagyon népszerűtlen a Fidesz"

És én ezzel az infóval mit kezdjek? Sem egy link, sem egy forrás, sem egy tájékoztatás arról, hogy ki mérte, mikor, hány embert kérdezett meg, ki számít fiatalnak, milyen arányban fővárosiak, milyen arányban vidékiek, satöbbi.

júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!