Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország a béke pártján...

Ha Magyarország a béke pártján áll, miért fejleszt saját tankot?

Figyelt kérdés
Illetve miért finomít ukrán tankokba üzemanyagot?

júl. 25. 12:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
27%

#30

Nem mentegettem senkit, egyszerűen csak feltettem egy kérdést, amire adtál egy kitérő, logikátlan, hülye választ.

"hogy az összes külpolitikai döntésünk hozzájuk igazul"

Például az, amikor elítéltük az orosz agressziót és kiálltunk Ukrajna területi integritása mellett?

"mások kritikái után képesek vagyunk a sárgaföldig lehordani a saját szövetségeseinket"

Konkrétan?

"még itt, akár fasisztának is hivhatják az 56-os magyarokat a ruszkik"

Ki hívta őket fasisztának?

"vagy ki-be járhatnak a magyar külügy szerverein érzékeny adatokat lopva"

Te otthonról a foteledből tudod, hogy mi történt a külügy szerverein?

"mi ezeknek tudtával küldjük ki a külügyminisztert átvenni a barátságérdemrendet tőlük"

Nyilván nem olvastad el, hogy miért kapta.

"vagy, hogy Európában egyedül nálunk működhetett évekig a kémbankjuk"

Magyarországon senkinek nem működött semmilyen kémbankja. Nem az Amerikai Népszavát kellene olvasni.

"a szerbekkel úgy kollaborálunk, hogy simán kijátszuk az európai szankciókat a ruszkik kedvéért"

Mondom, azért játsszuk ki a szankciókat, hogy ne halj meg télen.

"mondhatnám azt is, hogy a letelepedési kötvényekkel több, igazolt bűnöző ruszki jutott be a kontinensre, akikhez, több politikai bűncselekmény is kötődik"

Konkrétan? Ki, mikor, hol, mit csinált?

"ruszki területekről történik Európa irányába"

Jajajaj :DD Nagyon reggel van még, úgy látom. Tehát szerinted a migránsok jelenleg Oroszországból áramlanak felénk?

júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

31, ha ránézel a térképre, ránézel hol helyezkedik el Lengyelország vagy Finnország, vagy Litvánia és, nekik kik a szomszédaik, egyértelműen kijelenthető.

Nálam már rég nincs reggel.

júl. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
38%
Jézusom :D Nálad már tényleg nincs reggel. Nálad már este van.
júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
33, a Földön vannak úgynevezett időzónák, erről földrajzórán tanulhattál.
júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
31 pedig az a szabad magyar sajtó, nem az iroszhírek vagy az origó. Amúgy Putyin pont olyan mint hitler
júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Saját tankot mindenki fejleszthet, ezzel nincs baj, addig, amíg nyíltan békepártiak vagyunk, és nem küldjük a tankokat Ukrajnába. Viszont hogy miért finomítunk üzemanyagot az ukránoknak, vagy miért mi látjuk el elektromos árammal őket azt én sem tudom, de ha én lennék a miniszeterelnök és esetleg békepárti politikát folytatnék, nem adnék el nekik se áramot, se finomított olajat, se semmit addig amíg a NATO nem utasít ilyen jellegű dolgokra. Nekem kicsit furcsa a kormányunk békepárti álláspontja.
júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!