Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország a béke pártján...

Ha Magyarország a béke pártján áll, miért fejleszt saját tankot?

Figyelt kérdés
Illetve miért finomít ukrán tankokba üzemanyagot?

júl. 25. 12:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
27%

8 Gondolom nem ezt mondod, amikor a házadból kikergetnek fegyveresek vagy találatot kap életed munkája. Tudom, hogy a dollármédia sikeresen hergel ezerrel a jobboldali kormány ellen, de gondolkozni kellene. Magyar vagy mint mi. Az Ukránok sorra verték agyon nemzettársaink és jelképeink is sorra bontották le, gyalázták meg. Nem érzel egy kis nemzeti öntudatot?


Mindenben muszáj nyugat csicskájának lenni?

júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
28%
11, Mivel évek óta, ukránbarát országban élek, engem ez a veszély nem fenyeget. És pontosan emiatt az eszement politika miatt jöttem el az országból. Nem én vagyok a hazaáruló, hanem az a kormány, aki ilyen helyzetbe terelte az országot. Nem az én döntésem volt, csak az elköltözés.
júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
32%
ez a hadicsel
júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom ez is valami Mészáros és/vagy Tiborc projekt lesz. A végén természetesen egy fideszes cég fogja legyártani a tankokat maximálisan az olcsóságra törekedve, és persze maximálisan túlárazva. Aztán majd bevetéskor kiderül, hogy annyit nem ér a magyar tank mint egy első világháborús Mark I-es tank, mert kilövik az első páncélököllel, mindezt előről, ahol a legkeményebb a páncélja. De legalább jó drága lett a magyar tank, és előadhatja az M1, hogy micsoda korszakalkotó fejlesztésünk van.

A magyar mentalitást és a Fideszt ismerve, ezt tudom elképzelni.

júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
30%
Akkor minden hadsereget fejlesztő ország háborúpárti?
júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
63%

"Ha el akarod kerülni a háborút, készülj a háborúra."

Értelmezd légyszi, hogy mit jelent ez...

Pontosan akkor nem fogsz háborúba keveredni, ha elég erős vagy katonailag.

júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok egyáltalán fidesz párti (sőt) de ennyi erővel akkor tényleg minden ország beleértve a bezzeg országokat amik fejlesztik a saját haderejüket. Tehát a kérdés önmagában demagóg.
júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez béketank
júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
37%
#11 tetszik amikor egy ruszki csicska csicskáz másokat
júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
43%
Màr csak egy békeatombombàt kéne beszereznie az orszàgnak, aztàn fehérre festve lehetne "békegalamb"-nak nevezni.
júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!