Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miniszterelnök...

Orbán Viktor miniszterelnök úr korára való tekintettel nem akar már nyugdíjba menni?

Figyelt kérdés
Igaz 65 éves koráig még van idő, de öregszik, és amit el kellett viselnie a "balliberális" oldal emút nyócéve, két elveszített választás, a covid, a háború, a migrációs válság stb.... Mind mind felőrlik szegény embert.

júl. 25. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Neki nem a korára kellene tekintettel lennie és nem nyugdijba, hanem börtönbe kellene vonulnia, vagy legalább Moszkvába hazamennie.
júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem akar.


Én nem sajnálom ezt a szegény embert. Amit ő tesz, az nagyon sokakat felőröl, de őket sem sajnálja senki.

júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én kívánnék neki sok boldog, politikától, közösségtől és közmédiától mentes nyugdíjas évet.
júl. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
#3 ... egy másik országban.
júl. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát, ha Biden 81 évesen az USA elnöke, és ha megnézed, hogy pl az EU ban is hány 60+ os politikus van, akkor még Viktornak is van minimum 10-15 éve.
júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

#5

Ettől félek én is.

júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
5, Biden, legalább azzal tisztában van, hogy ő az USA elnöke és nem Trámpli. 0rbánnak, még ez sem megy. A demencia, nem életkorhoz kötött.
júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy még annyit, hogy a " drága Ursula von der Leyen 65(!!) éves, tehát 4 évvel idősebb Orbán Viktornál, és ezt a köcsögöt éppen most választották újra, újabb 5 évre...
júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ursulának nem kellett ennyi szörnyűséggel szembenéznie mint Miniszterelnök Urunknak
júl. 25. 08:59
 10/12 anonim ***** válasza:
11%

4: ha politikától és közösségtől mentes nyugdíjas életet él, engem nem érdekel, hol. Ha belefutok az utcán, ház belefutok, kész.

Egyébként meg nyugodtan egye meg, amit itthon főzött, aztán döntse el, ízlik-e neki. Nekem nem, de más az ízlésünk.

júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!