Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt már lehet államférfinak...

Orbánt már lehet államférfinak hívni?

Figyelt kérdés
Azért elég sokat tett az országért. Szerintem már van olyan szinten mint Csörcsil vagy Ejzenháöver. (Nem tudom hogy kell leírni a nevüket, magyar vagyok nem külföldi)

júl. 24. 19:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%
#20 Miért? Brüsszel legyőzte Orbánt? A szövetségesük ellen harcolnak?
júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
77%
Petön után szabadon :) Hogy a faxba tudtál ide regelni ekkora informatikai ismerettel? Vagy a karmelitában csinálták a regedet? Nem kell ahhoz lángésznek lenni hogy rákeres ezekre a nevekre a googl-n és kijelöl-bemásol. De így legalább értem a négy cikluson átívelő kétharmadot :) Ilyen emberekkel nem lehet nehéz :)
júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%

#3 mondjuk annyit tett, hogy ellopta az országot ;)


#16 majd akkor is gondolj az örömködödésre amikor estleg bezúzzák a komcsi búrád ;) érnek a dolgok.

júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
66%

Brüsszel gonosz

Viktor szép

A forint árfolyamán

Nincsen fék

🤑🤑🤑

júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
82%

Nálam az államférfi az országát képviseli, Viktor a nem rászavazókat nem tekinti magyarnak, sőt egyenesen hazaárulónak.

Továbbá egy államférfi a jövőbe tekint, ha kell most hoz egy olyan intézkedést, ami nem fog tetszeni a népnek, de az idő később őt fogja igazolni.

Ez Viktorra szintén nem igaz, mert ő csak olyat csinál, amit előtte lemérnek, hogy mit szól hozzá a magyar nép.

Kijelenthető, hogy Orbán nem államférfi, 2010-ben megkapott mindent, hogy azzá válhasson, de ő ezt nem akarta, egy hatalmas csalódás Viktor.

júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%
Bár szeretne Orbán államférfi lenni, de soha nem lesz az, mert egy morális hulladék, egy öncélú, megosztó pöcegödör.
júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
38%
Azért még ne nevezzük annak. Ha nem lopna, meg nem lenne korrupt, akkor talán lehetne annak mondani, de addig ne említsük államférfinak, amíg a népét kihasználja.
júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
27 - "Ha nem lopna, meg nem lenne korrupt" - akkor már halott lenne!!!
júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!