Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt már lehet államférfinak...

Orbánt már lehet államférfinak hívni?

Figyelt kérdés
Azért elég sokat tett az országért. Szerintem már van olyan szinten mint Csörcsil vagy Ejzenháöver. (Nem tudom hogy kell leírni a nevüket, magyar vagyok nem külföldi)

júl. 24. 19:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Az EU legszegényebb tagországává tette Magyarországot, ami azért megsüvegelendő teljesítmény szerintem.
júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%

Orbán annyira államférfi mint egy átoperált férfi nő, bár az átoperált még mindig közelebb áll hozzá.


Orbán egy populista hazaáruló aki az országot az oroszoknak és a kínaiaknak kiszolgáltatta elárulva a szövetségi rendszerünk tagjait is.


Elkurcsány telex riportban azt mondta jól szolgálja a hazáját, még az is valóságosabb mint a potrohos államférfinek nevezése.

júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
12%

A közlekedéssel nincs gond max az utak minőségével no az katasztrófa.

A többi stimmel 10.

júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
13, ajánlom a legközelebb induló Volán, vagy MÁV járatot és világok fognak megnyilni eme vélemény után.
júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
19%
Peldaul Lazar habot vert hogy miert fizetjuk nagyobb/ugyanazt az osszeget a narancsert a fantaban %-ban merve, mint pl gorogorszagban 20%? Vagy Olaszorszagban?
júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
6%

Tetszik, hogy alig egy hónapja volt a legutóbbi választás de ti már most annyira szenvedtek, hogy itt hisztiztek mindenen. Mi lesz még itt egy év múlva?

Öröm nézni a kínlódásotokat.

júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
22%
Természetesen szabad.
júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy a kormánypárt szavazói kínlódnak.
júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Már így is többet tett az országért mint Gyurcsány!! Mert Csörcsil anno nem 1 nyertes háborút hagyott a háta mögött Hitller ellen? Orbán is legyőzte Brüsszelt. Vagy ott van példaként még Petön. Ő is világháborút nyert.
júl. 24. 21:11
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

19 - Orbán legyőzte Brüsszelt? A szövetségesünket?

Hogy ez a dagadvány mekkora harcos???

júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!