Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy a magyar...

Lehetséges, hogy a magyar kormányfő, rossz helyről és embertől várja azt a békét és, már ma is regnál az a kormány és kormányfő, aki elhozhatná a békét?


júl. 24. 06:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Nincs ezen semmi meglepő. Az ukránok nem hülyék, felkészültke ők minden lehetséges forgatókönyvre. Akár Trump nyeri a választást akár nem, Ukrajna bizonyára megerősítette annyira a kapcsolatait a nagy nyugati országokkal, hogy ne fogyjon ki a támogatásból.


Az meg szerintem se valószínű, hogy Trump teljesen megvonná a támogatásokat tőlük, mert azzal teljesen nyugatellenessé válna a politikája, azt meg egy amerikai elnök a legkevésbé se lépné meg, hogy emiatt nyíltan oroszbarátnak, vagy Putyin barátnak bélyegezzék. Ezáltal az EU-val való viszonya is megromlana az USA-nak ami szintén nem érdeke egyik országnak sem.

júl. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Meglett nézve a videó? Mert, a benne emlitett kormány és kormányfő emlitésre sem került.
júl. 24. 06:20
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
#2 Megnéztem igen, de számomra nem jött le a videóból, hogy Te kire illetve melyik országra is gondolsz a béke elhozójaként.
júl. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert Kínának nyilván nem érdeke, hogy kihátráljon az oroszok mögül. Arra gondolsz, hogy Kínán múlik a háború kimenetele?
júl. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A videóban szereplő országra gondoltam.
júl. 24. 06:27
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Hát.. A videóban konkrétan szó esik Az USA-ról, Csehországról, Ukrajnáról, Oroszországról, Kínáról, stb... Igy elég nehéz értelmezni, hogy melyikre is gondolsz..
júl. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem a mi szövetségeseinkre gondoltam.
júl. 24. 06:35
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Nincs min csodálkozni: a magyar bemutatta évszázadokon keresztül., hogy csak a xart tudja mindenkinél kavarni.
júl. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy közben, miért csak és kizárólag a saját szövetségeseinket teszi felelőssé a kormány a háborúért?
júl. 24. 07:19
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
A magyar kormányfőnek jól jön e az egész konfliktus. Háborús meg egyéb vészhelyzet van, azt csinál, amit akar, olyan rendelkezéseket hoz, amilyet akar, a pénzek meg megfelelő csatornákon át áradnak a megfelelő irányba.
júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!