Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal, hogy...

Egyetértesz azzal, hogy háborús veszélyhelyzet idején min. a kormányfő ne focimeccseken töltse el az idejét?

Figyelt kérdés

jún. 21. 07:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Kifejtem
31 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Én igen. Csak az a baj, hogy hazamegy a meccsek után.

Bár a németeknek nem kivánom, hogy 10 év alatt az EU legcsóróbb országává válljanak, mert szeretem Németországot.

jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez a háborús veszélyhelyzet csak a fidesz szerint van és inkább nézzen focit mint költse a mi pénzünket stadionokra.

HA focit néz akkor addig se rombolja az országot.

jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Én focimeccseket sem rendeznék háborús vészhelyzet esetén! Túl sok ember egy helyen, veszélyes!
jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem lóg ki a cica f.sza a zsákból, hogy rajtunk kívül egyik EU-s országban sincsen háborús helyzet?
jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szélsőjobb illib Fidesz elnyomás.

Aki megszavazta kellene veszélyhelyzetre tekintettel megfosztani mozgásszabadságától és bulizástól szórakozástól.

jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem is értem, mirefel a háborús vészhelyzet, hiszen nem háborúzik senki sem, csupán csak egy katonai művelet folyik a szomszédban.
jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van: az a baj, hogy Viktortára,

amikor rájön a 10 perc, akkor f*ik és befo*at mindenkit (aki hisz neki), amikor meg buli van, akkor meg él, mint Marci Hevesen. Tehát rendkívül sok személyisége van érdekes módon...

jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ha miniszterelnök lennék éjjel nappal dolgoznék, nem lenne időm ilyenekre.

A kikapcsolódás a népnek jár csak, a szolgáknak nem.

Szolga = minister

jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Viktorunk nem a meccs miatt megy meccset nézni, hanem épp azért, mert itthon háborús veszélyhelyzet van. Nem kívánhatod, hogy addig is, amíg a meccs tart, itthon kockáztassa az életér. Ha bármi baja történne, mi lesz az országgal?
jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, neki is jár a kikapcsolódás.
jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!