Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondoltátok, hogy EU viszonyla...

Gondoltátok, hogy EU viszonylatban arányaiban a mi kormányfőnk kapja az egyik legjobb fizetést?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 19. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hanem tudtam. Amíg az EU olyan országokkal van teli mint a tróger németek ne is csodálkozz ezen. Svájcot szokták Kismagyarországként emlegetni mert majdmem olyan gazdagok mint mi, de ők nem tagjai az EUnak.
júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Biztosan ő dolgozik legjobban, és elégedettek vele a magyar emberek.
júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A fideszes szavazókat ez nem érdekli. Ahogyan az egészségügy helyzete, az áfa és a nyomoruk sem.

Szóval jó ez igy.

(mellesleg ott dögöljön meg az összes ahol van)

júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na én ezért nem vagyok már itthon :DDD fizessetek csak, ti választottátok
júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolnám.
júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fizetés mellett azért még a közösbe is belenyúl
júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjon le!
júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fizetése érdekel a legkevésbé. Országos szinten az évi 75.6 millió forint amit kap, az lófing aprópénz. Inkább az érdekelne, hogy lehessen szavazni arról, kellenek -e stadionok mielőtt megépülnek, és lehessen azt a pénzt mondjuk kórházakra költeni. Az a néhányszáz milliárd már jelentős összeg, amit szívesen látnék máshol!
júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!