Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek adtok igazat a Puzsér -...

Kinek adtok igazat a Puzsér - Ábrahám Robi párharcban?

Figyelt kérdés
És miért?

júl. 21. 18:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Puzsérnak, mert a b.*-zást Ábrahám kezdte az [link] cikkével, a Puzséré csak a válasz volt. Az más kérdés, hogy Puzsér jobban forgatja a szavakat, ezért jobban is ütött a szavaival.
júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

11-es, hát ez az! A magukat újságírónak nevező jobboldali senkik azért ütnek előbb mint írnak, mert NEM TUDNAK ÍRNI!


Pont ezzel mutatta meg, mennyit érnek ők a Prosti Srácoknál: Puzsér szavai annyival erősebbek voltak az ő gyenge próbálkozásainál, hogy ő arra már csak ököllel tudott válaszolni.


Oké, ez bunkóéknál már csak így megy. De akkor ne nevezze magát újságírónak az ilyen!


Elvileg az lenne a SZAKMÁJA, hogy képes legyen szóban még ügyesebben, még ravaszabbul, még csípősebben, még jobban megírva a magáét, visszavágni!


Ütni a tahó is tud - de szavakkal ütni, ahhoz már gógyi is kellene!


Azzal, hogy csak fizikai erőszakkal tudott válaszolni egy írásbeli/szóbeli provokációra, a bunkó sz.r elismerte, hogy ő egy NULLA, mint újságíró!


Menjen ketrecharcolni, boxolni vagy kétkezi munkásnak az ilyen, de a tollat, billentyűzetet jobb ha örökre elfelejti!


És ilyen senkik az újságírók a mai magyar jobboldalon! Ennél még Bayer is jobb, mert az csak értelmesen fogalmazni képtelen, de megmarad a verbális leállatiasodásnál (mocskolódik, káromkodik, átkozódik, fröcsög, mint egy részeg állat a kocsmában - de legalább nem verekszik még!).


Ez az "ember" még a jobboldali "újságíró" társadalomnak is a legalja.

Ha felfogná az agyával, mit tett (szavakra válaszolt ököllel!), akkor MOST kellene abbahagynia a szakmát örökre!

júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#12:

11 voltam.


Tudod, én jobboldali vagyok, és a Fidesz-Mi Hazánk-2RK vonalon mozgok. Ettől függetlenül rendszeresen olvasok baloldali sajtót is, bár azok közül egyik sem fog meggyőzni arról, hogy baloldalra, vagy a Magyar Péter-féle nem is tudom én milyen oldalra szavazzak.


Igen, jól emlékszem, hogy:

- Dopeman is szájára vette Puzsér családját, aztán amikor az visszaszólt, egyből veréssel fenyegetőzött -- bár ő végül csak lenyugodott, mert belátta, hogy túl messzire ment.

- Hont, Czeglédy és Schiffer csakis cikkekben, facebook hozzászólásokban szólnak vissza Puzsér f*-ságaikra.


Vona is volt b*-va, szerintem ezerszer jobban, mint amit Ábrahám kapott Puzsértól, mégsem ment be sehová sem verekedni, és tudtommal senkit sem nevezett f* szopónak.

júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

#13: Én nem is mondtam, hogy a jobboldalon mindenki egyforma lenne, bőven vannak üdítő kivételek!


De azért a jelenség, finoman szólva, a jobboldalra jellemzőbb (sokkal!). A fordítottját igazából nem is tudnám hirtelen példázni.


Csintalan Sándort sem baloldaliak verték meg (pedig akkortájt azok is gyűlölték, mert épp fideszes Hír TV-s volt!).


Nem baloldaliak robbantottak jobboldali politikusok lakásánál, hanem fordítva (és jellemző módon nem gyurcsányt, hanem egy kulturális minisztert néztek ki maguknak!).


Sajnos az indulati túlfűtöttség és a folyamatos hergelés miatt, ami azon az oldalon zajlik (érzelmi politizálással gazdagon átitatva), sokkal féktelenebbek az indulatok és gyakrabban csattan el egy pofon.


És valljuk be - ezt még jobboldali médiamogulok is bevallották - a minőségi különbség a két újságírótársadalom között is óriási!


Ezek azért ütnek, mert írni nem tudnak. Ez az igazság.


Az agresszió mindig észérveket helyettesít (és komplexusok törnek benne felszínre).


Tisztelet a kivételnek! (Neked is!)

júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14:


A média mindkét oldalin minősíthetetlen és mocskos. Ez alól az egyetlen kivétel talán a 2RK-hoz köthető médiumok, mert azok soha nem mocskolódtak. Mocskolódik természetesen a baloldali média is. Emlékszel arra a jelenetre, amikor lefilmezték Orbán lányát, miközben kidobott egy mocskos pelenkát? Az is milyen már? Értem én, hogy bajuk van Orbánnak, de tényleg nem lehet a lányának egy szabad másodperce anélkül, hogy ne kukkolják a médiaprovokátorok? A 444, a nyugati fény és az ellenpont primitívségben és bunkóságban a legbunkóbb megafonos megmondóakat is alulmúlja. (Igen, még mindig jobboldali vagyok.)


Verekedés és minősíthetetlen beszéd, viselkedés is volt már mindkét oldalon. A 2RK nagyon jól látja azt, hogy a polgárháborút nem csak az egyik, hanem mindkét oldalon tüzelik a médiumok és a politikusok, de ha tényleg kitörne a polgárháború, ők lesznek az elsők, akik a háttérbe húzódnak, hogy aztán vidáman arassák le annak a polgárháborúnak a termékét, ami miattuk tört ki.


Tudod, hogy hol nagyon harciasak a baloldaliak? (és itt most nem feltétlenül a politikusokra és az újságírókra gondolok). Velem gyakran előfordult, hogy mikor elmentem sörözni, és szóba került a politika, szidták a kormányt és az Orbánt. Ez engem nem érdekelt, mert úgy voltam vele, hogy mindenkinek joga van a saját véleményhez, és egyébként is több olyan dolgot mondtak, amivel egyet is tudtam érteni. De abban a pillanatban, hogy elmondtam, hogy én egyébként jobboldali vagyok, és bizony szívesebben szavazok a Fideszre, mint pl. a DK-ra, rögtön elkezdtek üvöltözni, csapkodni az asztalt, és onnantól kezdve még csak nem is köszöntek nekem. Jobboldali ismerőseim mondták, hogy ők éppen ezért nem szokták elmondani a véleményüket olyan társaságban, ahol baloldaliak vannak, mert nem akarják azt, hogy a politika miatt romoljanak meg a kapcsolataik.

júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
Ezért kell kutyákra szavazni, garantáltan mindkét oldal utál, és vita letudva!
júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

# 15. Hát figyelj, a baloldalnak el is kellene már a harciasság, de én nem azt tapasztalom.


Illetve talán a legutóbbi 4-5 évben, másfél évtizednyi kétharmados elnyomás után már talán kezd kinyílni a bicskájuk. De korábban szerintem a fordítottja volt jellemzőbb.


Amúgy velem "megúsztad", számomra a DK semmivel sem jobb mint a Fidesz. Sőt, a magyar baloldalnak talán még többet is ártott (nem orbán, hanem gyurcsány juttatta 8%-ig a magyar baloldalt - esetleg közösen).


Azt viszont abszolút nem értem, miért kellene bármelyikre is szavaznod, miközben mindkettőnél csak jobb alternatívák léteznek, mindkét oldalon.


A 2RK pl. szerintem egy értelmes társaság. Nyilván, baloldaliként nem szavaznék rájuk (max ha olyan esélyesek lennének a rezsim elsöprésére mint a Tisza most), de messzemenően tisztelem, mint jobboldali kezdeményezést.


Onnantól kezdve, hogy az adott alakulat nem korrupt, nem zsigerien hazug és gyűlölködő és nem barátkozik gyilkos diktatúrákkal, háborús agresszorokkal, az én szememben már partner! Ha más nem is, vitapartner, akit tisztelni tudok.


De hogy hogy fér össze a preferenciáid között a 2RK a Fidesszel, azt én nehezen tudom értelmezni.


Számomra ég és föld a kettő!

júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

Egyiknek se. Egyik se képes úriemberként viselkedni.

A nép nagy része már erre az alpári stílusra vevő, 30 éve még kiebrudalták volna mindkettőt az összes tévé-és rádiócsatornától.

júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem, két barom....
júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Most már tudja a propagandista cigó hogy Vona mit élt át a másik oldalon.
júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!