Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szolnoki kalandparkban...

A szolnoki kalandparkban miért rúgta fel a felügyelő a gyereket?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem gondolom hogy egyáltalán létezhet olyan ok ami miatt helyes ezt tenni egy 7 éves védtelen gyerekkel, de érdekel hogy mégis mi volt ennek az előzménye? Vagy mit "vétett" az a szerencsétlen kissrác?
júl. 19. 15:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"17: ez egyfelől nem volt vicces."


Dehogynem. Pont az benne a vicces hogy ennyire benyalsz mindent és full komolyan veszed.



"Másfelől: manapság annyi a degenerált, akik teljesen komolyan írják le a legnagyobb baromságokat, hogy már nem lehet tudni, ki próbál humorizálni, és ki nem."


Azért lehet ám érezni.

júl. 20. 20:11
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
#20 Nem, én az vagyok, aki a #16-ban megírtam, hogy ezt iróniának szántam.
júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Közben Pócs János, fideszes képviselő, bevédte a degenerált pszichopatát. Erre szavaztak a jászságiak.
júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%

#14 (17:15) vagyok. Ismétlem, iróniának szántam.

Kb.1-1,5 éve egy másik kérdés kapcsán azt írta valaki, hogy már az óvodában el kellene kezdeni az alaki kiképzést, azaz sorakozó, jobbra/balra át, egyszerre lépés, stb.

Tavaly nyáron egy játszótéren láttam három gyereket. A legnagyobb kb. 12 éves lehetett, egy műanyag géppisztoly volt a vállán, és egy pisztoly a kezében, csúszdázás, mászókázás közben. Egy kb. 6 éves fiúval együtt mentek el, a kisebbik övében pisztoly volt. Külön ment el egy kb. 10 éves kislány, aki nagyon hasonlított rájuk, nála is puska volt.

Ezek persze a szülőszobára vonatkozó bejegyzésemből nem derülnek ki, de befolyásoltak abban, amit írtam.

júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
9 téged kéne összeverni sőt szerintem hívd magadra a rendőröket (lehetőleg a Telet) és indulj meg késsel feléjük.
júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

"9 téged kéne összeverni sőt szerintem hívd magadra a rendőröket (lehetőleg a Telet) és indulj meg késsel feléjük."


Nyilván nem kéne senkit sem összeverni de nem gondolod hogy a bűnözők manapság túl sokat megengednek maguknak és a rendőröknek nulla tekintéje van? Szerinted ez úgy normális?

júl. 23. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!