Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szolnoki kalandparkban...

A szolnoki kalandparkban miért rúgta fel a felügyelő a gyereket?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem gondolom hogy egyáltalán létezhet olyan ok ami miatt helyes ezt tenni egy 7 éves védtelen gyerekkel, de érdekel hogy mégis mi volt ennek az előzménye? Vagy mit "vétett" az a szerencsétlen kissrác?
júl. 19. 15:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
4%

"Ha jól tudom, az volt a probléma, hogy nem mert valahova felmászni."


Akkor még jogos volt a felrúgás. Épp a jövő frontkatonáit neveljük ki. Hogy várod el tőle hogy meghaljon a hazájáért ha attól maga alá reccsint ha fel kell mászni valahová? Egyáltalán milyen katona lesz az ilyen?

júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy nem mászol fel kisgyerek? Kötelező táboroztató foglalkozás. Dirr neki :(


Sajnos látni, hogy ezt már rutinból csinálta. Egy karatemester tudja, hogy vana súlypontja, hol lehet úgy felrúgni hogy a nyaka fájjon, de ne látszon semmi nyoma a verésnek. Borzalmas számomra is, hogy egy ilyen nemes keleti kultúrán nevelkedett edző, aki gyerekekkel foglalkozott egész életében így viselkedjen velük. És senki sem szólt. Biztosan már rutinszerű volt

júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%

#16 Ezt a "frontkatona" dolgot el kellene végre felejteni.

#12 Akkor is támogatnád, ha téged vernének össze? Lehet írni, hogy rosszindulatú vagyok, de nem hiszem, hogy lenne olyan autós, aki még soha se lépte át a záróvonalat. Ne azt válaszold, hogy csak akkor léped át a záróvonalat, ha nem látsz rendőrt!

júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%
#18 Szükség van a frontkatonákra. Már a szülőszobában meg kell kezdeni a kiképzésüket.
júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"Szükség van a frontkatonákra. Már a szülőszobában meg kell kezdeni a kiképzésüket."


Nyilván csak szarkazmus, mint ahogyan a korábbi frontkatonás válaszai. Talán csak nem Randy Mars-ot köszönthetjük a southparkból sorainkban? :)


Nyilván valamennyi intelligencia szükségeltetik hozzá hogy ettől az egész háborús szarságtól a szarkazmus mély vermébe esett embereket felismerjük. Én is kezdek már ilyen lenni. Agyrém amit művelnek a gyökér politikusok a nagyotmondásaikkal.

júl. 19. 17:54
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

#6 & 7vagyok. Én írtam 17:15-kor az akkori #18-nak. Valóban iróniának szántam, de nem jött át.

A régi csasztuska szerint "akinek humora van, mindent tud, akinek nincs, az mindenre képes".

júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"#6 & 7vagyok. Én írtam 17:15-kor az akkori #18-nak. Valóban iróniának szántam, de nem jött át.


A régi csasztuska szerint "akinek humora van, mindent tud, akinek nincs, az mindenre képes"."



Pontosan erről beszélek. Az átlag olyan borzasztóan sötét mint a barlangban a vakond belső zsebe. Az iróniát, a szarkazmust az emberek többsége hírből sem ismeri és neked mennek holott lehet hogy alapvetően ugyanazt gondoljátok. Ezzel ölik meg amúgy a humort is. Tudomásul kéne venni hogy a humor attól humor hogy valaki megszívja a viccben és ezen nevetünk.. Olyan viccet nem lehet csinálni amin ne tudna valaki vagy valamilyen társadalmi csoport megsértődni. És ezek szavaznak.

júl. 19. 18:43
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

17: ez egyfelől nem volt vicces.

Másfelől: manapság annyi a degenerált, akik teljesen komolyan írják le a legnagyobb baromságokat, hogy már nem lehet tudni, ki próbál humorizálni, és ki nem.

júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%
Pszichopata fideszes
júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
14 gondolom te az a széljobber barom vagy akinek kussban járnak a gyerekei temmplomba és sörrel a kezében nézi a meccset miközben az asszony főz
júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!