Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is Magyar Péter a...

Árokpart kérdése:

Szerintetek is Magyar Péter a magyar Conrado Cattani felügyelő?

Figyelt kérdés
febr. 11. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Corrado Cattani nem volt része a maffiának, ő kezdetektől fogva ellenük harcolt, MP csak a felesége lemondása után csepegtet infót. De a capo-tól ő is fél, nem úgy, mint Cattani.

(Mellékesen a Polip egy remek maffiás sorozat volt, gyerekként nagyon vártam az új részeket, szerintem a sorozat miatt kedveltem és tanultam meg az olasz nyelvet.)

febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*volt felesége
febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy jut eszedbe ekkora marhaság.
febr. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet újra kellene nézni a sorozatott. Nézem gyerekként az égvilágon semmire sem emlékszem, csak a borzalmas lehangoló zenére, Egyébként akkor mindennek borzalmas lehangoló zenéje volt: Delta, A Hét, Híradó. A Dallas sorozat változtatta meg, aminek szuper főcímzenéje volt.


A Polipból csak az maradt meg, hogy lelővik a nyomozót.

febr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz a hasonlatod, Cattani felügyelő egy kitalált karakter volt. A te hasonlatodhoz Falcone maffiaellenes bíró illik. Nem mondanám annak, Falcone nem volt maffia tag.
febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!