Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olvassák sokan a vadhajt...

Miért olvassák sokan a vadhajtásokat, amikor egy igénytelen trágya oldal?

Figyelt kérdés
Mi olyan infót tudnak meg ott amit másutt nem?
júl. 19. 06:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

18, de, létezik. Csak annyira elhajlott a politikai valóság, hogy az emberek itélőképessége teljesen megszűnt létezni.

Tisztelet a kivételnek, de a többség ma vakon hisz a politikának, a politikusoknak, úgy, hogy semennyire sem néz utána, annak, ami ellenőrizhető. Sőt, az igazolt tényeket is képesek kétségbe vonni, csakazért, mert a politikusok azt mondják.

júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Azért érdekes, hogy ezen az oldalon Magyar Pétert szívesen Poloskázzák, meg Gyurcsányt ElQró néven emlegetik, de Orbánt sosem írják Döbröginek, meg Toroczkait sem Bohóckainak, meg a Mi Hazánkat se Mitanyánknak, pedig azon az oldalon a jobbszél sem haver, hiszen tőlük vehet el szavazatokat, mégi valamiért barátian állnak ehhez az ellenséghez
júl. 19. 08:42
 23/34 A kérdező kommentje:
Az "ezen az oldalon" alatt a kérdésben is említett "hírportálra" gondoltam természetesen, nem a Gyakorira
júl. 19. 08:45
 24/34 anonim ***** válasza:
26%

"azon az oldalon a jobbszél sem haver, hiszen tőlük vehet el szavazatokat, mégi valamiért barátian állnak ehhez az ellenséghez"

Hát igen, van egy ilyen különbség a jobb meg a bal oldal között, hogy a jobbosok sokkal inkább tudnak összefogni, mint a balosok - amint az előválasztás után történtekből is láttuk...

júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%

#22 ????????? Én láttam már Döbrögizni, csüngőhasúzni az Orbánt itt szép számmal, mint ahogy a Toroczkait is rendszeresen nácizzák meg díszmagyarozzák. :DD

Az én tapasztalatom szerint a GYIK sokkal inkább baloldali (beleértve az adminokat is).

júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
25-ös ezért írtam a 23-as hozzászólást amiben korrigáltam. Itt igen, a VH-n valamiért nem. Pedig a jobbosok utálják a jobbszélt rendesen és ez fordítva is így van. Ne mondja már senki hogy egy kormánypárti valakinek szimpatikusabb a Mi Hazánk mint a DK. Egyformán ellenség.
júl. 19. 08:54
 27/34 anonim ***** válasza:
52%

"a jobbosok utálják a jobbszélt rendesen"

Miért utálnák saját magukat? A jobbosokban benne van a jobbszél is.

A VH jobbos, és a jobboldal egységét akarja erősíteni, ezért nem fikázza a jobboldal egyik részét sem.

júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nincs benne, mint ahogyan a baloldalnak sem kéne a liberálisokkal összemosni magukat. Mérsékelt jobb és bal, liberális, radikális ezek mind külön úton járnak. Nem mondom hogy olykor ne érthetnének egyet, de az alapcélok erősen különböznek. A Fidesz és a Mi Hazánk is teljesen ellentétes úton jár. Amúgy meg ha Grundner nem indul, akkor most lehet hogy nem Karácsonynak hívnák megint a főpolgit.
júl. 19. 09:04
 29/34 anonim ***** válasza:
#25 Nagyon baloldali, azèrt fetreng itt az összes Mi Haszna, most hogy megjött a nyàri szünet. 🤣Ha Toròt lenàcizod azonnal törli a nagy testvèr. Ez a vàlasz is törölve lesz 😂
júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
29%
A jobboldalra jellemző a primitív igénytelenség. Annyi a lényeg hogy legyen ellenség amit közösen gyűlölnek.
júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!