Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hanyasra értékelnétek Orbán...

Hanyasra értékelnétek Orbán Viktorka 7B osztályos tanuló fogalmazását?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem egész felnőttesre sikerült, ha valaki azt mondja; hogy egy nyolcadikos írta, lehet h azt is elhinném!



júl. 19. 04:46
A kérdező szavazást indított:
5*
5
4
3
2
1
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

A 3. pontban önmagát nem írta bele;

Az 5. pontban kifelejtette, hogy: "És persze én vagyok Trump kampányfőnöke";

A c, pont nagyon kacifántos.


Amúgy ez a Soros-terv része?

júl. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

“Trump elnök úr” XDDD

Nem tudja, hogy Biden jelenleg az elnök?

júl. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Még viccból sem nyitok meg egy ilyen oldalt.
júl. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Egy volt elnök megszólítása is: Elnök úr!
júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

ő egy nímand, nagyfokú feltünési viszketegségben szenved, ráadásul sorozatosan rosszul értékel helyzeteket,(lásd kovid kezelése) Hazudik lop csal uszít és reszket a hatalomért.

Amit most csinált annak semmi értelme nemvolt és ez semmit sem javít a háborús helyzeten ez csak orbánnak volt jó mert tetszeleghetett a "nagy béketeremtő" képében, és mint tudható ő ezért él-hal.

júl. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 EagleHUN ***** válasza:

Kedves Viktor,


Svájcban a világ többi országa összeült Magyarország is és nagy többséggel megerősítették Ukrajna terüleri integritását és Szuverenitását.

Magyarán azt hogy soha az életbe nem fog a világ elfogadni olyan békét amiben az Oroszok ( így erőszakkal ) bármennyi területet is szerezhettek volna Ukrajnától.

( SIC: Szerintem is így helyes és igazságos - de ez most mellékes, nem az én véleményem számít. )


De a lényeg hogy ezt Magyarország részéről Szíjjártó is aláírta hogy bizony ez így van.


Putyin viszont nem enged sőt lassan haladnak előre a fronton.


Ennél fogva sajnos esély nincs bármiféle békére.

Ha elnök lesz Trump ha nem.

A világ országainak nagyrésze nem fogadja el területek átadását.

Putyinról a nemzetközi körözést háborús bűnök iatt nem fogják leszedni sohasem.

A Kínaiak meg elmehetnek a fenébe mert tolják fegyverrel, lőszerrel meg egyebekkel közben az Oroszokat.

júl. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez a kedvencem:


“1. Általános megfigyelés, hogy a katonai konfliktus intenzitása a közeljövőben radikálisan eszkalálódik.”


Mi ez a mondat? 😅


Mint amikor egy gyerek az összes frissen tanult idegen szót belepasszírozza egy mondatba, hogy választékosnak tűnjön, de a nagy igyekezetből komikus eredmény születik.


Magyarul sosem mondjuk, hogy valaminek az intenzitása eszkalálódik, mint ahogy jövőre vonatkozó jóslatokra sem mondjuk, hogy megfigyelés. Viktorka, hogy “figyelted meg”, hogy mi fog történni a jövőben? Időutaztál álmodban, kisapám? 😀


Ha meg a tartalmát nézzük: mi értelme az ilyen bennfenteskedő semmitmondásnak? Az ilyenek csak hiteltelenítik az elbeszélőt, mert rögtön az elején figyelmeztetik az olvasót, hogy itt most konkrétumok nélküli bullshitelés következik.

júl. 19. 12:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!