Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre tudna válaszolni egy Tiszás?

Erre tudna válaszolni egy Tiszás?

Figyelt kérdés

Nem megafonos vagyok, hanem baloldali ellenzéki.


MP azt mondja nem támogatja hogy Mo. Ne kapjon EUs pénzt. Szerinte azokat folyósítani kéne. Okés. De ezekután hogyan fogja megakadályozni hogy Orbán ne lopja el azokat a pénzeket és ne erősítse belőlük tovább a rendszerét? A Tisza nem tudja átírni a jogszabályokat, semmi sem változott e tekintetben az EP választás óta.


Ha meg az a megoldása hogy ne feltétlenül az államhoz menjen a pénz, akkor meg igazából csak ugyanazt akarja és csinálja amit az általa sokszor hazaárulónak tituált "óellenzék".


Szóval miért jó nekem ellenzékiként hogy a fidesz vezette magyar állam több eus pénzt kap? Ezt tök őszintén kérdezem. Pláne úgy hogy a fidesz ezt rögtön a saját sikereként könyvelné el a szavazói pedig visszaigazolásként tekintenének rá, hogy kifizetődő az a fajta politika amit Orbán folytat.



júl. 18. 12:44
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Fidesztrollok a "poloskapéter" és hasonlóan magasröptű kommentjeikkel kérem kíméljenek. Biztos van másik kérdés is ahol kiélhetik magukat.
júl. 18. 12:45
 2/36 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg kéne tanulnod a melléknevek helyesírását. Az elsődleges támadási felület a szélsőbal ellen az, hogy külföldiek, külföldiek pénzelik őket. Aztán jön random szimpatizáns csávó, és 3 mondatban 27 hibát vét. Micsoda véletlen... Mi lesz majd pár hónap múlva, amikor az lesz a parancs, hogy ezerrel trumpozni kell? Az idegen szavak helyesírása sokszor még a magyarok gyomrát is megfekszi.
júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell olyan hülyeségeket elhinni, hogy ezeket a pénzeket "ellopják". Ezeket csak arra lehet költeni, amire az EU rábólintott és az EU ellenőrzi is ezek elköltését. A döntő többségénél mindent rendben talált az eddigi összes ellenőrzés.
júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

#2 Ez aztàn egy baromi èrtelmes vàlasz volt. Nem làtok hibàt a helyesìràsomban, ha gondolod felsorolhatod őket, legalàbb ennyi hasznod legyen.


Bàr őszintèn szòlva pont nem èrdekel ha valamit elütök a telefonon a gyakori kèrdèseken.


Mindenesetre valòban gyanùs hogy egy külföldi ügynök grammatikailag helyes, összetett magyar mondatokban fogalmaz.


Te itt a Tisza bàzisàt kèpviseled?

júl. 18. 13:02
 5/36 anonim ***** válasza:
0%

"semmi sem változott e tekintetben az EP választás óta"

Mert mit hittél, mi fog változni, főleg nyáron, az uborkaszezonban? Csak hosszabb távon rúghat labdába - ha egyáltalán.

júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#3 Akkor viszont MP vègig hazudott hisz Mo-n nincs maffiaàllam ami korrupciòra ès az eus pènzek lenyúlására épül.
júl. 18. 13:02
 7/36 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem semmi, de én épp emiatt mondom azt hogy a magyar állam vagyis a Fidesz NE kapjon több eus pénzt!
júl. 18. 13:03
 8/36 anonim ***** válasza:
26%

"Nem làtok hibàt a helyesìràsomban"

Tisza - tulajdonnév

tiszás - melléknév

Ilyeneket keress, ha tényleg érdekel.

júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
15%

"MP vègig hazudott hisz Mo-n nincs maffiaàllam ami korrupciòra ès az eus pènzek lenyúlására épül."

Bingó.

júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
49%
6: MP végig hazudott eddig a lényegi kérdésekben.
júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!