Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter fogta és kisétált...

Magyar Péter fogta és kisétált az Atv stúdiójából, mert nem akart válaszolni Rónai Egon kérdésére. Vélemények?

Figyelt kérdés

Én néztem és nem értettem ezt MP részéről.

Nem lett volna egyszerűbb higgadtnak maradni és akkor lehetett volna ez egy normális interjú?



jún. 10. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Mi volt a kérdés? Én nem láttam...
jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Linkelhetnéd
jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
Durcás kisfiú volt, mert mikor még csak kibukott ner -tag volt és nem egy párt vezetője, nem igen álltak szóba vele, ezért durcizott többször is.
jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Mad Max2 ***** válasza:
46%

Azért sétált ki mert Egonka lekezelően hazugságokkal akarta traktálni.

Egy újságírónak nem eza dolga.


Egonka amugy se a legélesebb kés a fiókban, ha tényleg független lenen az atv akkor őt most kirúgnák...


De nem fogják, me nem függetlenek, az atv-t a fidesz pénzeli

jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Ha valakit meghívnak vendégnek, azt nem illik így kitámadni. Választásról akart beszélni, erre oda vágnak elé egy dossziét, s felkérdezik, hogy mit merészelt mondani a szekAtv-ről.
jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

#6

Úristen, váratlan kérdések egy politikusnak? 🤔

Hova vezetne ez?! 🤣

jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%

“Azért sétált ki mert Egonka lekezelő…”

A nárcisztikus személyiségzavar jellemzője pedig, hogy meglehetősen nehezen tolerálják a lekezelő hangvételt.

jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%

#8

Trollkodásból írtam, még gyakorlom. Rájöttem, ha a messiást kritizálom, a független, objektív gondolkodók 0%-oznak, ezért, hogy fenttartsam a 2,5 csillagot, igyekszem beszúrni 1-1 troll választ, ahol a messiást dicsérem 😂…

jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Peti arra számított, hogy a győztes megváltónak kijáró tisztelettel, vörös szőnyeggel és virágesővel várják, majd megkérdezik, milyen érzés győztes megváltónak lenni. Ellenben Egonúr provokatív módon megkérdezte, miért hazudta azt rendszeresen, hogy az atv nem hívja őt, a megváltót műsoraiba, miközben de. Péternek ez a nagyfokú tiszteletlenség kicsit sem volt ínyére, hosszú politikai pályafutása alatt nem ehhez szokott, így faképnél hagyta a fideszbérenc atv-t.
jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!