Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter fogta és kisétált...

Magyar Péter fogta és kisétált az Atv stúdiójából, mert nem akart válaszolni Rónai Egon kérdésére. Vélemények?

Figyelt kérdés

Én néztem és nem értettem ezt MP részéről.

Nem lett volna egyszerűbb higgadtnak maradni és akkor lehetett volna ez egy normális interjú?



jún. 10. 21:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20


Te láttad egyáltalán az adást?

Nem volt kérdés. Sőt. Rónai elszólta magát: nincs kérdés!


Nem úgy volt, hogy kérdések közben állt fel, és otthagyta a műsort.

jún. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#20 nem volt kérdés. Magyar megkapta a mappát, félretette, hogy megnézi majd adás után, erre Egon erősködött, hogy nézze meg. Magyar, mivel azt mondták állítása szerint, hogy a választással kapcsolatos politikai interjúra hívták, megkérdezte Egont, van-e kérdése. Egon csípőből rávágta, hogy nincs kérdés, nézegesse a mappát. Ez történt.
jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22#

Volt kérdés, mégpedig az, hogy miért állította azt, hogy nem hívták, holott többször is hívták. Mivel a műsorvezető ragaszkodott a válaszhoz, Magyar berekesztette a társalgást és távozott. Szóval hazudott, és zokon vette, hogy ezt számonkérik. Kicsit belenéztem, hogy azóta miket tett közzé...

Számomra ijesztő a gátlástalansága.

jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!