Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter fogta és kisétált...

Magyar Péter fogta és kisétált az Atv stúdiójából, mert nem akart válaszolni Rónai Egon kérdésére. Vélemények?

Figyelt kérdés

Én néztem és nem értettem ezt MP részéről.

Nem lett volna egyszerűbb higgadtnak maradni és akkor lehetett volna ez egy normális interjú?



jún. 10. 21:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen igaza volt! Magyart Pétert provokálták. Én is otthagytam volna azt az embert.
jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Azért azon meglepődtem, hogy a mikrofont levette magáról, mikor kiment. Nem szokása
jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Régebben Karácsony Gergelyt Mészáros Kata (ha jól emlékszem a nevére) az M1-en hosszú időn át, gusztustalanul provokálta, és nem engedte szóhoz jutni. Karácsony ott maradt, és tűrte a minősíthetetlen viselkedést, végig udvarias volt, próbált beszélni, de a "hölgy" belefojtotta a szót. Őszintén csodáltam, hogy nem hagyta ott a francba.

Magyar Péter ennek a töredékére sem volt képes. Önfegyelem zéro.

(Fideszes vagyok)

jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#9 xddd hát akkor elég sokan lehetnek nárcisztikus személyiségzavarral élők. Van bárki, aki könnyedén tolerálja az ilyen szintű lekezelést, élőadásban, sokezer ember előtt?
jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Éppen ez az, hogy élő adásban gyakorolhatta volna az önfegyelem erényét. Kimegy, mert nem a kedve szerint alakult a beszélgetés, faképnél hagyja a nézőket is...nagyképűség és tiszteletlenség azok felé, akik kiváncsiak lettek volna rá.
jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#16 hát jó, akkor védd az újságírást megszégyenítő "riportert".
jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%

14 és 16 vagyok.

Nem védek senkit, de nem az oviban vagyunk, hogy durcásan otthagyjon mindenkit, aki esetleg pont őmiatta nézte a TV-t. Ettől többet is ki kell bírni egy politikusnak, anélkül, hogy "felkapná a vizet".

jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
38%
#18 ezt mondhatnád ismétlem a riporternek is, aki szintén nem viselkedett riporterhez méltóan
jún. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
44%

"Éppen ez az, hogy élő adásban gyakorolhatta volna az önfegyelem erényét."


Akár még így is tehetett volna, csakhogy egyrészt ez egy politikai műsor volt, nem pedig valami személyiségfejlesztő műsor, vagy celeb műsor. Egy ilyen műsorba azért hívnak be embereket, hogy politikáról beszéljenek velük. Persze ilyenkor belefér az, hogy pár szóval odamondogassanak az illetőnek, de itt egészen másnak tűnik itt helyzet. Én úgy látom, hogy Magyart kifejezetten azért hívták be, hogy provokálják, vagyis a riporter egyáltalán nem volt kíváncsi a válaszaira. El is szólta magát, hogy "nincs kérdés".

Egy ilyen emberrel meg miről lehetne beszélni?

Ha te tudod, hogy a másikat egyáltalán nem érdeklik a gondolataid, csak provokál, ott maradsz vele beszélgetni?

jún. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%

“Magyart kifejezetten azért hívták be, hogy provokálják”

Provokálták. Kérdésekkel provokálták 😂.. Hazudott, aztán megkérdezték, erre kiviharzott. Alig 1 percet bírta, nem csodálom, hogy Varga Judit otthagyta.

jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!