Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire jó ez a nagy Gyurcsány...

Mire jó ez a nagy Gyurcsány fóbia? Mikor világosodtok meg emberek?

Figyelt kérdés
Amilyen országot Gyurcsány és a DK szeretne, az mindannyiunk érdeke!! Ébresztő!!!!

júl. 18. 09:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Mit csinált amit a mostaniak nem csinálnak?
júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Lattuk mar… koszi 1x eleg volt.

Neked kéne felébredned…

júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 árokpart ***** válasza:
53%
A mostani 2024-es Fideszes kormányzásnál jobb volt az nem kétséges. Félre ne értse senki, nem volt jó, de ennél a kisebbik rossz lenne.
júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%
Ha azt hiszed, hogy Gyurcsány fan vagyok, akkor tévúton jársz. Viszont nem vagyok szemellenzős gyűlölködő. Itt legtöbben úgy viselkednek mint a bikák, akiknek vörös posztót mutatnak. Meghallják Gyurcsány és csak egy feélét tudnak gondolni.
júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%
#11 Nagyjából ugyanazt csinálta, amit a mostaniak is csinálnak. Csak őt mér nem hagyták ennyire kibontakozni. A mostaniak csak azt folytatják, amit ő elkezdett, viszont jócskán megemelték jócskán megemelték a tűréshatárt. De ettől még nem hozzá kéne visszatérni csak azért mert neki akkor még nem sikerült idáig eljutnia.
júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
* mér=még.
júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem célzott senki arra, hogy hozzá kéne visszatérni.

Csak lássa végre mindenki, hogy a szemellenzősség hova vezetett.

És ha ugyanazt csinálják a mostaniak (szerintem egyébként nem, mert sokkal durvábban nyomják a fiúk - lányok nem nagyon, mert nincsenek...), akkor miért nem takarítják el őket ugyanúgy, ahogy tették Gyurcsánnyal?


Őszintén remélem, hogy a Tisza végre tud olyan alternatívát nyújtani, ami más lesz mint az óellenzés és más lesz mint a mostani gárda.

júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%

#17 Azt én sem értem, hogy mért nem takarítják el őket is.

Gyurcsány meg az akkor elkövetett hibáit (bűneit) tovább tetézi azzal,hogy akadályozza egy új, életképes ellenzék létrejöttét. Lehet, hogy a Tiszát már nem fogja tudni megállítani ő sem. De én nem vagyok abban biztos, hogy annyival jobb lesz, mint azok, akiket eddig sikerült megállítania.

júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!