Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet lehet érteni a szerzővel...

Egyet lehet érteni a szerzővel, hogy magyar miniszterelnök vétói és „akadékoskodása” nélkül már EU-s és NATO-s repülőkből bombáznák Moszkvát, az oroszok meg minket lőnének?

Figyelt kérdés

[link]


"A szláv népirtást éppen egy magyar miniszterelnök próbálja megállítani; végre egy tevékeny politikus, aki csinál valamit. Pár nap leforgása alatt találkozik és tárgyal a világ legnagyobb hatalmainak vezetőivel, közben idehaza azon fanyalog az ATV-ben a balos újságíró, hogy Orbán „eljátssza a jelentős politikust”, a tökmagjankók pedig Ursulától Doktor Bubóig duzzognak, és nem jönnek ide. Én Orbán helyében a bojkott bejelentésének hírére kitennék néhány fotót, amelyen Zelenszkijjel, Putyinnal, Trumppal, Hszi Csin-pinggel parolázik éppen. Ki akarna ezek után Josep Borrellel vacsorázni?


Orbán heroikus munkát végez, szinte egymaga lefékezte a migrációt, egyáltalán: napirendre vette és ott tartja a kérdést, problémaként kezelve a problémát. Szinte egyedül próbál a békéről beszélni a háborús hisztériában; nem kizárt, hogy ha az összes szankció, fegyverszállítás stb. gond nélkül átment volna – mert Orbán vétói és „akadékoskodása” nélkül bizonyára így lett volna –, már EU-s katonák masíroznának keleten, EU-s tankokban európai fiatalok ásnák be magukat a Don-kanyarban, EU-s és NATO-s repülőkből bombáznák Moszkvát, az oroszok meg minket támadnának."


júl. 18. 08:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert orbán semmilyen lényegi döntést nem vétózott meg. Ha a NATO megtámadja Oroszországot, az ellen sem lesz semmi kifogása, legfeljebb szóban.
júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Orbàn nélkül már a nap is kihűlt volna
júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
#12: Nem írtad el véletlenül? Ha Oroszország megtámadja a NATO-t az ellen sem lesz semmi kifogása?
júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
#14 Nem, mivel a NATO tervezi megtámadni Oroszországot, és nem fordítva; orbán pedig a nyugat talpnyalója.
júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

#15 LOL!


Jáj, én vagyok a szegény Putyin, meg akar támadni a csúnya Nato pedig èn csak Ukrajnàt rohantam le ès bombàztam szèt!


De ez nem lènyeg, a lènyeg hogy szerintem a NATO talàn, vakamikor, esetleg, a jövőben megtàmad. 😂🤣

júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A szerző kb egy óvodás szintjén van agyilag, jobb vele nem foglalkozni.
júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!