Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért segít a...

Magyar Péter miért segít a Fidesznek?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 17. 17:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
#19 Vàrom a kifejtèsèt annak hogyan visz közelebb a kormànyvàltàshoz az hogy Orbàn ùgy lophatja tovàbb az eus pènzeket ahogyan tette 2010 ès 2020 között. Az idő alatt inkàbb mintha erősödött volna a NER nem pedig gyengült volna.
júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
46%
#21: Úgy, hogy a győzelemhez az emberek meggyőzése szükséges. A többségnek pedig nem szimpatikus az, amikor valaki az uniós pénzek hazahozatala ellen kampányol az EU-ban. Értem, hogy te a Fidesz gazdagodását látod benne, de a többség nem így látja és a pénzek blokkolását nem a kormány, hanem a magyar emberek büntetéseként élik meg. Ne a saját fejeddel gondolkodj, hanem próbálj meg az átlagember fejével is gondolkodni, azokéval, akiket meg kell győzni.
júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#22 "Értem, hogy te a Fidesz gazdagodását látod benne, de a többség nem így látja"


Hát én meg még néhány ember aki párszor meghallgatta Magyar Pétertől hogyan lopott el minden eus pénzt ez a maffiakormány, viszont így látjuk.

júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
#23: Remek. Akkor szavazz valamelyik kispártra és tegyél róla, hogy folytathassák.
júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%

#24 Hát ha MP eléri hogy az EU tovább osztogassa a pénzt Orbánnak és Mészárosnak akkor folytatni is fogják.


Ha meg előbb kormányt kell váltani akkor talán itthon kellett volna maradni és a következő két évben arra gyúrni. Vagy azért vette fel a mandátumát hogy 18 hónap múlva lemondjon róla és hazajöjjön kampányolni 2026-ban?


Ezért kár volt felvenni az EP-s mandátumot.

júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
50% esély van rá, hogy fideszes vagy nem. Viszont 100%, hogy minden fidesz szavazó hazaáruló
júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
65%
Bár legutóbb a Tiszára szavaztam, ebben a kérdésben a DK-val értek egyet. Nem szimpatikus MP pártjának eljárása ebben az ügyben (sem).
júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
50%

27 vagyok:


Bocs osszekevertem két ügyet. Ebben a kérdésben a Tiszával értek egyet.

júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Pombe ***** válasza:
46%

@Kérdező


Hulla egyszerű.


Soha a redva életben nem lesz kormányváltás, ha nem nyal mind a két oldal felé.


Ez nekem se szimpatikus - messze nem! -, de belátom, hogy egyszerűen nem megy másképpen. A Fidesz szavazókra semmiféle józan érv nem hat már, még a saját elszegényedésük se, vagy akárhányszor írom és bizonyítom, hogy pl. Putyin még a saját országában se viselkedik másképpen, mint egy közönséges sorozatgyilkos, aki orosz feleségeket és gyerekeket gyilkol, egyszerűen nem hiszik el, vagy nem is karnak tudomást venni arról, hogy elképesztő szégyen az, amikor az elnökünk egy ilyen velejéig gazemberrel fog kezet, és gratulál egyetlenként az újraválásztásához, mert a Fidesz propaganda totálisan megmérgezte az agyukat. Még a legalapvetőbb emberi értékekről se vesznek már tudomást.


De ezeknek az embereknek is meg kell szerezni a szavazatukat! Egyszerűen nem megy másképpen, mint hogy legalább részben ezeknek a tényekkel, logikával meggyőzhetetleneknek a szája íze szerint kell beszélni.


Persze lehet, hogy Péter koma tényleg úgy gondolja, ahogy gondolja, és az nagy baj lenne, de annál nagyobb baj nem létezik, mint hogy az orbáncsürhe maradjon Magyarország élén.

júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Itt pl szépen ki is fejtik:

[link]

júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!