Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy majdnem...

Miért van az, hogy majdnem mindenki kap valami segítséget az államtól rajtam kívül?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, nettó 210 ezres fizetésből kell megélnem albérletben.


Mások körülöttem kapják a 10 milliós babavárót, 50 milliós csok-ot, adókedvezményeket, stb. Autóval járnak, saját lakást vesznek, nyaralnak... Én meg miután kifizettem a lakhatást és számlákat, már étkezni sem tudok rendesen, olyan drága az élelmiszer.


Azt kérlek ne tanácsoljátok, hogy szüljek én is. Agresszív, nárcisztikus anya mellett nőttem fel, ennek következtében nem vagyok a legstabilabb lelkileg, így nem akarok gyereket vállalni, hogy neki is olyan gyerekkora legyen, mint nekem volt.


De egyszerűen nem bírom már. Most épp megint választanom kéne, hogy kiváltom a gyógyszereim (szív, asztma, allergiák) és akkor megint üres tésztákon élek egy hónapig, vagy hagyjam a gyógyszert és reménykedjek, hogy nem lesz belőle baj.


Nem bírom már, kidolgozom a belem 40 fokban és még a legalapvetőbb dolgokat sem engedhetem meg magamnak.



júl. 12. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Talán várjál te is babát, és kapsz babavárót. Ne kifogásokat keress. Agyam eldobom, más babavárójára irigykedni... Mégis mi az a baromi értékes benned társadalmilag, amiért extra támogatás járna neked?
júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Abból nem lenne haszna a NER-nek, ha Téged támogatnának.
júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
A gyógyszeren ne spórolj, inkább küldök neked ízesített tésztát.
júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%
3: Pedig lehet, hogy azoktól lett ilyen dinka, talán le kéne velük állni.
júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Én se kapok semmit, ez a maffiaállam csak a gazdagokat támogatja. Undorító jobboldali szar
júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Mad Max2 ***** válasza:
75%
Én 45 éves vagyok és még eddig csak fizettem befele at adókat de csak az egyre szarabb életszínvonalat kaptam érte csrébe az államtól
júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Nő vagy hát szerezz magadnak egy pasit, akihez odaköltözhetsz. Nem muszáj szülni neki.
júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#16:48 - Az nem kifogás, hogy ilyen helyzetbe nem akarok gyereket. Hogyan szülnék, mikor annyi félretett pénzem sincs, hogyha mondjuk a gyerek beteg lenne, akkor segíthessek rajta? Meg amíg nem tudok túljutni anyámon, főleg nem. Ha ez genetika és én is olyan agresszív lennék mint ő, az lenne a legrosszabb. Kicsi gyerekként képes volt a fejem a falba verni, ha valami nem tetszett neki. Ezt a vérvonalat vigyem tovább?


#16:57 - Tudom, hogy csak hülyéskedsz, de elfogadnám...


#17:14 - Nem vagyok élősködő, dolgozom teljes állásban.

júl. 12. 17:22
 9/23 A kérdező kommentje:
#17:20 - Pénz miatt nem akarok kihasználni senkit. Meg nem nagyon volt szerencsém eddig sem a férfiakkal, valahogy mindig bevonzom azokat, akik isznak (nyilván ez az én családomban sem volt példa nélküli😔).
júl. 12. 17:24
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Látod hogy itt semmi szolidaritás nincs az emberekben
júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!