Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztál Karácsony...

Miért szavaztál Karácsony Gergelyre (ha rászavaztál)?

Figyelt kérdés

júl. 11. 23:29
A kérdező szavazást indított:
Elégedett vagyok vele
Nem vagyok vele elégedett, csak a fideszt akartam seggbe rúgni
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
26%
Helyesen: rá szavaztál. Ha elgépelés volt, akkor is lehetnél igényesebb. Egy magára valamit adó ember elolvassa a posztjait, mielőtt posztolná.
júl. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Totál nem érdekel a polgármesterség, csak a náci fideszt akartam szivatni.
júl. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#3 elírtam, későn vettem észre.


Ment a piros kéz, köszi a válaszod!

júl. 12. 07:01
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Én legutóbb nem szavaztam rá, mert azt hittem ilyen generic ellenzéki politikus aki ugyanakkora kutyaütő mint a Fidesz.


Aztán nyert, és sok minden egy kicsit jobb lett, annak ellenére is, hogy jött a covid, a kormány meg elvette a bevétele jelentős részét.


Igen, emiatt sok ígéretét nem tartotta, de másokkal szemben neki legalább épkézláb magyarázata volt rá.


A DK-val való szövetség is zavar, dehát Karigeri szövetségeit nem szabad túlgondolni :D más politikusokkal szemben eléggé egy opportunista rohadék, de ameddig nem a budapestiekkel szemben az, nekem nem gond.

júl. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
67%
Nem tűnik korruptnak, valahogy megérzem ki az aki lenyúlja a közpénz jelentős részét már kívülről felismerem a féreg embert. Plusz folyamatos fejlesztések vannak Budapesten annak ellenére hogy próbálják elnyomni. Nem sikerült semmilyen negatív hírt róla lehozni, kivéve persze a közmédiát ami kizárólag a buta agymosott embereknek szól, ott is a legnagyobb bűne az volt hogy pár helyen nagyobb a gaz mint kellene.
júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
#5 MP-ről mit érzel?
júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#7 hányszor írod még ide, 2x toroltem mar…
júl. 12. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:
8 dehát ha egyszer igaza van minek törlöd?
júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#9 mert értelmetlen amit ír…
júl. 12. 22:21
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a moderátor uszít Karácsony Apu ellen vagy hogy törölted ?
júl. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!