Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapest főpolgármestere...

Budapest főpolgármestere Karácsony Gergely, mit fog ezek utan a Fidesz és Vitézy kezdeni? Elfogadják a vereséget?

Figyelt kérdés

júl. 11. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ezzel a Fidesz csak nyert.
júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PMC Wagner ***** válasza:
82%
Semmit, ilyen fikarcnyi külömbség esetén normális hogy mindent megpróbálnak. Karácsony ugyan ezt csinálná fordított esetben sőt ő konkrétan új választást akart kiírni
júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha lett volna eszük megszüntetik ezt az állást és kineveznek egy kornánybiztost BP élére.
júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a fidesz által kézivezérelt alkotmánybírósághoz fordul.
júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fidesz szótárában nincs olyan, hogy vereség.

ov a vezetőjük, akit úgy neveltek, hogy ha veszít, akkor is úgy kell magyarázni, hogy nyert, mindig csak nyer - viktor=győztes.

Nincs mit tenni, innen az a minden körülmények között meglevő magabiztos vigyor.

Nem tudtok mit csinálni, én viktor vagyok, tehát győztes, mindenkinél jobb, nem tudok tévedni, és ha nem csinálok semmit, akkor is erősebb vagyok bárkinél.

júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!