Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézynek nem nagyon kínos,...

Vitézynek nem nagyon kínos, hogy most már harmadjára fog leégni?

Figyelt kérdés
Eleinte még azt mondom szimpatikus volt, de már a választás előtt tudtam, hogy nem érdemli meg a szavazatomat. Nem is szavaztam rá. Ezután a tripla beégés után nem tudom van-e még valaki aki akármikor is rászavazna. Borzasztóan beégett, mert remélte most megváltozik az eredmény. Úgy tűnik Karácsony több mint 200 szavazattal nyert.

júl. 11. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem szerintem Karácsonynak kínos, hogy egy illegitim választáson nyert. Maga mondta.
júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Még egyszer meg fogják számolni, a fideszes nem nyugszik amíg ekézheti a megválasztott főpolgármestert. Lényegtelen karácsony mennyivel nyert. 50%+1 szavazat ez a törvény.
júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kell 50%+1. Elég egy szavazat is.
júl. 11. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem: kicsit kezd már hasonlítani Viktortára, hogy ami alapból egy épeszű, értelmes embernek kínos lenne, neki nem.

Majd mondhatja, hogy:

"Tessék vigyázni, az ajtók záródnak!".

júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Mindig Trumpot juttatja az eszembe, aki az előző elnökválasztáson is csak vergődött. Dávidka is mehetne inkább golfozni végre, túl nagy falat lenne neki a főváros irányítása.
júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ultragáz, egy életre eljátszotta a becsületét. Nem érdemes Trumppal együtt említeni, ő nyert előtte egy választást, és most megint fog.
júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha elindul Michelle Obama akkor imádkozzunk, hogy meg is nyeri.
júl. 11. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Fidesz küldött: vastag a bőr a képén!
júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te imádkozz kérdező Michelle-ért, én azért fogok imádkozni, hogy ne nyerjen, sőt, ne is induljon.
júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!