Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely harmadjára...

Karácsony Gergely harmadjára is megnyerta a választást, most már le fog állni végre Vitézy, a FIDESZ-média meg a Megafon?

Figyelt kérdés

jún. 26. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Geri "megnyerta" mit?
jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Karácsony teljesen elvesztette hitelét a szememben azzal, hogy amint a Kúria is őt hozta ki győztesnek, hirtelen minden oké lett. Már hirtelen nem lesz szükség továbbvinni az ügyet az AB-ra, és nem lesz fontos az új választás kiírása sem. "A főpolgármesterségről természetesen nem mondok le...", hát persze. Azt mindenki tudta, hogy ott fogja azért meghúzni a határt, hogy mennyire is fontos neki ez a választási mizéria.
jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok bele. Győzött a demokrácia. Vitézy nem győzhetett volnaisz szavazónak nagy részét fideszes szavazó adta.
jún. 26. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Én belenyugodtam, ettől függetlenül utálom őt :D
jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Ausztriában, ahol demokrácia van 2000 szavazatkülönbség miatt irtak ki új szavazást!


Úgyhogy Karácsony is nagyon jól tudja hogy nem demokratikus volt a győzelme!


Ezért kérte az új szavazást .

jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

5.

Tehát, ahol kicsi a szavazat különbség, ott nem demokratikus a választás?

Én inkább úgy vettem észre, hogy ahol nagy - pl amikor anno a Hazafia Népfront jelöltje nyert 99,7%-kal, - ott nem volt az...

jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!