Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lehetne büntetni azt...

Mivel lehetne büntetni azt akik Karácsony Gergelyt (DK főpolgármesterét) “Apu”-nak nevezi? Nincs valami törvény erre?

Figyelt kérdés
Vagy ez elkönyvelhető mentális betegségnek? Mi a neve? Apa-komplexus, Apa-fétis?

jún. 24. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi idő alatt még mindig nem sikerült feldolgozni, hogy Karácsony nyert?
jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Karácsony Gergelyre (DK) szavaztam, csak nem értem ennek az apuzásnak lényegét. Baromi cringe, baromi beteg.

Ezeknek nincs apjuk mert lelépet kiskorukban vagy mi a probléma? Jó lenne leállniuk… szégyent hoznak ránk.

jún. 24. 00:19
 3/18 anonim válasza:
40%
Én christmas gregoryra szavaztam de engem is irritál hogy apának hívják, de akik annak hívják még nem is szavazhatnak
jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sokan vagyunk. Itt az oldalon is van egy 1 bites valaki aki miatt folyton becringelek.
jún. 24. 00:33
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert Apu nagyon slay és minden csaj imádja.
jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
5 év múlva viszont nagyon slay lesz hogy mi mind szavazhatunk Apura a sok fiatal demokrata meg már lehet megse lesz akkor.
jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Na megjött ez a fura…

Nagyon beteg amiket írsz.

Amúgy volt valami gyerekkori traumád vagy mi? Elhagyott az apád? Esetleg eltávozott? Mi az oka hogy ilyen kreténséget csinálsz hogy apunak hívsz egy számodra idegen embert? Miért gondolod hogy ez jó?

jún. 24. 00:37
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Apu nem idegen csak nektek fideszeseknek fáj, hogy a hatalom emberei helyett az emberek hatalmát hozta el.
jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mondom nem vagyok fideszes. KG-ra szavaztam. Csak nem értem ezt az apu kreténséget.
jún. 24. 00:39
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Lof.st nem vagy. Amúgy tiktokra ne menj fel mert agyvérzést kapsz, mert ott nagyon slayel Apu.
jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!