Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már Karácsony Gergely is meleg??

Már Karácsony Gergely is meleg??

Figyelt kérdés
Láttam róla képet, ahogy a Prideon vonul.
jún. 22. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Már?
jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Kellenek a szavazatok!
jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Ebben a hőségben nyilván meleg.
jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%
Csodálkozol szerinted miért nyert?
jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom valami hihetetlen jófejségnek tartod a kérdésedet, közben nagyokat röhögtök meg fingotok a haveokkal. Néha egy kis csulát is kiengedtek.

De el kell szomoritsalak, Karácsony nem meleg, csak szolidáris. (érzem, nem érted a szót)

jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Gergely nagyon jól tudja hogy a pestiek többsége homi ezt nyilván meglovagolja.
jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Aki hetero és nem mer ott megjelenni, annak mondom néktek bizza (Ibiza) vannak titkolnivalói (closet gay)

Jézusnak (Napjainkban Magyar Péter Magyarország reménye, és felszabadítója), szóval Jézust megszólták a farizeusok, hogy kikkel ült egy asztalhoz (egyik tolvaj volt, másik utcanő) Nem mindenkinek van félnivalója, ha biztos benne hová tartozik, igen bevallom két férfi elég undi, de két nő már nem az, és jó lenne ha nem látnék olyat, hogy az utcán smárol két férfi, ezért én kész vagyok a fideszre szavazni, hiszen ez fontosabb ügy, mint az oktatás és az egészségügy, hogy legyen wc-papír és szappan a kórházban. Így gondolkodik egy nemzeti érzelmű ember, hogy minden fontosabb és előrevalóbb számára, hogy a meleg-házasságot megakadályozza, és a fidesz ezért csodálatos, mert ezt megtudja, de hogy előre menjünk s nem hátra (Bulgária) kicsit gondolkozni kellene, hogy a fidesz miért,milyen céllal hergeli birkucijait.

jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Tudom nehéz elhinni Orbanisztánban, ahol természetes, hogy a férfi veri a veleségét, meg az asszony a konyhába való, de van szerencsére rengeteg heteó ember is (angolul ally), akik kiállnak a nem heterók mellett. Karacsony is ezt teszi nagyon helyesen.
jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván homiisztánban ez teljesen normális.
jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

7.

Mást is meglovagol az!

jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!