Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jövő héten Vitézy...

Mikor jövő héten Vitézy harmadjára is elbukja a választásokat, eltűnik a közéletből?

Figyelt kérdés
A fővárosi közgyűlésben 3 fővel nem sokra megy majd. De legalább nem hallunk felőle.

júl. 7. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Mi? Már harmadszorra számolják újra?😳 Nagyon gáz, és egyben nevetséges.
júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Győzött Karácsony június 10-én, 14-én, és a héten is győzni fog.
júl. 7. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok pesti, nem követem. De lényegében, mit akarnak ezzel a sokadik újraszámlálással?
júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Mondjon le karácsony és jöhet a tisza főpolgi! 😅
júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

4-


és akkor jobb lenne?

júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

4-


Szép álom.

júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
3) az újraszámlálás után is Karácsony nyert. Ezt nem tudja elfogadni. Hetek óta vergődik, mert nem ezt ígérték neki. Először csak az érvénytelen szavazatokat akarta összeszámoltstni. Nem jött be. Mist az érvényeseket is. Bár nem tudom ott mit remél. Majd a neki nem kedvezőeket érvénytelenítik?
júl. 7. 22:33
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

#2 Karácsony nem győz 3-szor ha ez 1 választás. Akkor lehetne ilyet mondani, hogy "Győzött Karácsony június 10-én, 14-én, és a héten is győzni fog." ha a 3 alkalommal külön lenne új szavazás.

Ha a lottón nyer valaki és 3-szor ellenőrzik le a szelvényét, hogy tényleg nyert-e akkor sem 3-szor nyer a lottón.

Vitézy épp most szerezte meg a budapesti szavazók felének a támogatását és ott lesz a fővárosi közgyűlésben megválasztott képviselőként akkor is ha nem ő lesz a főpolgármester. Igen érdekes a felfogásod ha Karácsony a nagy győztes de Vitézynek meg el kellene tűnnie mert alig 50 fővel kevesebben szavaztak ez utóbbira a főpolgármester választáson.

júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%

7-


""Ezt nem tudja elfogadni a kis aspergeres.""


Karácsony Gergely vergődik ő mondta hogy mindenáron új választásokat akar.

júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem tűnne el ez akkor sem, hanem minden nap hallgathatnánk tőle, hogy:

"Tessék vigyázni, az ajtók záródnak!".

júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!