Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy Orbán a külpolitiká...

Lehet hogy Orbán a külpolitikában (pl. "békemissziója") direkt kavarja a sz@rt? Csak hogy utána mártir lehessen, mikor ezt kritizálják?

Figyelt kérdés

Az EU soros elnökségét megkapta, egyből Ujrajnába és Putyinhoz rohant. És úgy beszél ezekről, mint egy békemisszió. Persze látszik, Putyin szarik a fejére.


És ez EU vezető politikusai is megkritizálták ezt a lépését.


Nem csak emiatt, de régóta érzem azt, hogy Orbán mintha szándékosan kavarná a szart az EU-ban. Csak azért, hogy kritikát kapjon az EU-tól. Aztán a kritika hatására, magát itthon, meg egy meg nem érett mártírként, egy szabadságharcosnak állítsa be magát. Aki küzd a gonosz ellen.


Pl mint a nostani békemissziója. Nyilván békét akar, ezzel nincs semmi baj. De hogy amilyen módón teszi, mintha szándékosan akarata volna megint az EU dühét. Ami sikerült is.


Így most itthon megint mehet a propaganda, hogy Ő mennyire békepárti, és bezzeg az EU még ebbe a jótettbe is beletaposott. Gonosz EU, háborúpárri, Brüsszel, Soros, stb... Neki (vagyis nekünk magyaroknak) már megint újfent, nekiment az gonosz EU.



júl. 11. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Egészen biztos lehetsz benne, hogy ez a mostani ámokfutása, teljesen megtervezett, lépésről, lépésre. Hlyét akarnak csinálni az EU vezetőiből és teljesen egyértelmű az is, hogy megint Putyinnak játszik.

Csak ezzel az a baj, hogy megint az ország fog szivni, mert ránk nézve, az ég világon semmi pozitiv következménye sem lesz ennek az agymenésnek.

júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz, hogy az EU elítélte a "békemisszióját", ezért rá lehet majd fogni, hogy az EU háborúpárti. Van rá egy ezresem, hogy ettől lesz hangos a "magyar sajtó".
júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2:

Én is ezt írom...

Mert már annyira átlátszó, hogy én együgyű állampolgár is ki tudja számítani.


Igaz én nem Fidesz szavazó vagyok. Nyilván nekik más lenne a véleménye.. :D

júl. 11. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

"És ez EU vezető politikusai is megkritizálták ezt a lépését."


Már többször leírtam, hogy Orbánt ez nem érdekli. Neki nem parancsol senki (majd Magyar Péternek dirigál az EU, ő engedelmes lesz).


Orbán egy vagány, lázadó férfi, azt csinál, amit akar, ha békemisszióra megy, akkor elmegy, az EU úgysem tud semmit tenni.

júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4:

Hát vagány lázadó, Ő csak a rendszerváltás közelében volt kb. Azt az imidzset próbálja azóta fenntartani. Ezért kell neki állandóan valakivel hadakoznia.


De legyen igazad, ha így látod.


Csak közben Magyarország kiírja magát megint a haladó, nyugati, liberálisabb világból. A demokrácia szónak már csak a kormánypropagandában lesz lassan jelentése. És még jól el is szegényedik a magyar ember.


Ha ennyit megér a Fidesz szavazóknak Orbán vagánysága (ezt úgy hívják "populizmus") akkor hajrá. Az keleti népek, Türkök, Oroszok, Kínaik tárt karokkal várnak minket. A "demokratikus" berendezkedésükkel lassan úgyi kompatibilisek leszünk.


Oroszországban, Venezuelában, sőt Észak-Koreában is papírforma szerint "demokrácia" van :D :D De nézd meg Wikipédián, hogy amúgy mégis hová vannak sorolva.


[link]


Mi kb elértük a Dél-Amerikai kontinens szintjét demokráciában..

júl. 11. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt. Orbán provokál, erre támadják az országot, mire megvédi. Ez árt az országnak, de neki hasznos.

Mindegy neki, hogy diktatúráznak, homofóboznak minket folyamatosan, hogy elvesznek 1000 milliárdokat, most épp napi 400 milliót kell fizetnünk egy ügy miatt... Ezért kavarja azt a bizonyost, kevert fajúzik, woke-ozik, migránsozik, brüsszelezik, stb.

júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A hatalomért semmi sem drága. Főleg az adófieztők pénze nem az.


Bezzeg a BRFK kasszája lassan üres. Nekem lassan fél éve tartozik több miliió forinttal. Ami után már adóztam is... az államnak.

júl. 11. 18:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!