Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony szavazótábora miért...

Karácsony szavazótábora miért olyan sötét hogy "bármi csak ne a fidesz" alapon leszavaz egy olyan jelöltre akinek önbevallása szerint a legnagyobb politikai teljesítménye a fideszes kommunikációs módszerek elsajátítása?

Figyelt kérdés

Az nem érv hogy a hangfelvétel a választás után jelent meg mert aki Karácsony addigi tevékenységét követte annak a napnál világosabb kellett hogy legyen az amit művel.


Innentől fogva nem látom Karácsony morális fölényét amivel ő szerinte rendelkezik. Vitézy lehetett Fideszes báb de legalább szakmailag kínált valamit, akármit, ami nem csak süket duma meg hazudozás.


Tényleg elég budapesten az hogy nyíltan kormány ellenes egy jelölt a választás megnyeréséhez? Milyen alapon tartják magukat ezek az "ellenzékiek" külömbnek a fideszesektől akik ugyan ilyen törzsi mentalitás alapján voksolgatnak?



júl. 9. 18:11
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#19

Látod most pont azt tanusítod amit sejteni lehetett, hogy a Karácsonyisták része azzal sincs tisztában hogy a saját jelöltjük hogyan megy szembe mindazzal ami ellen ő hivatott morális ellenpéldát mutatni, pedig elég lenne csak egy kicsit odafigyelni:


-A politikai ellenfelek gátlástalan karaktergyilkolása

-Mások munkájáért learatni a politikai babért, úgy tenni mint ha az egész az ő érdeme volna

-Kellemetlen kérdések hallatán azonnali téma váltás, mellébeszélés

-A saját kudarcait tagadja és állandóan másokat hibáztat

-A folyamatos szégyenteljes hazudozás amivel amilyen pancser még le is bukik

-A jó populista módjára mindent is megígérés majd 0 teljesítmény

-Szavazás előtti utolsó pillanatban hirtelen működik, újul, szépül minden 5 év rohadás után

-A Rogáni kommunikáció másolásának szent grálja, a lakossági konzultáció

júl. 9. 19:11
 22/29 anonim ***** válasza:
16%

#16!


Karácsony legnagyobb politikai tette, hogy szétszakította az LMP-t.


Mondjuk büszke erre sem lehet.

júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
27%

"-A politikai ellenfelek gátlástalan karaktergyilkolása"

Ja a megafon pl kimondottan karácsony kottájából játszik


"-Mások munkájáért learatni a politikai babért, úgy tenni mint ha az egész az ő érdeme volna"

Valóban nem szép hogy a még tarlós által kötött megállapodásokat amiket karácsony csak végre hajt learatja a babérokat


"-Kellemetlen kérdések hallatán azonnali téma váltás, mellébeszélés"

Boldog karácsonyt, nő ügyekkel nem foglalkozom, kérdezzék az xy minisztert, most jövök a templomból.


"-A saját kudarcait tagadja és állandóan másokat hibáztat"

„A kormánynak soha nem az a dolga, hogy kormányozzon. Az a dolga, hogy az ellenzéket folyamatosan támadni kell. Ellenségképet kell felépíteni, veszélyt kell megfogalmazni, patás ördögöt kell a horizontra rajzolni, és utána ezt az ellenséget meg kell vádolni a legképtelenebb vádakkal.” Soros, brüsszel, migráns, libsi,


"-A folyamatos szégyenteljes hazudozás amivel amilyen pancser még le is bukik"

Nem emelünk adókat mi nem a baloldal vagyunk, őőő bevezetjük a háborús adókat


"-A jó populista módjára mindent is megígérés majd 0 teljesítmény"

Európa dns-e leszünk ha már a legszegényebbé tettem 14 év kudarcos 2/3-os kormányzással


"-Szavazás előtti utolsó pillanatban hirtelen működik, újul, szépül minden 5 év rohadás után"

adóvisszaigénylés, szja mentesség pályakezdőknek, 13. havi nyugdíj....


"-A Rogáni kommunikáció másolásának szent grálja, a lakossági konzultáció"

Rogáni konzultációnál nem láttalak a tüntetésen.....


Valami egyéb?

júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
64%
Nem teljesen értem ezt a minősítgetést kérdező. Az megvan, hogy te most közel 400.000 emberről alkottál véleményt? De azt is full érzelmi alapon, mert te megvagy arról győződve, hogy Vitézy jó, Karácsony rossz. Én nem ezen a véleményen vagyok. Látom Pesten a fejlődést annak ellenére, hogy milyen korokat élünk. Plusz hidd el, amit Vitézy állít, annak a fele se igaz. Sok terve van, ami egyébként részben azonos Karácsonyéval, mindketten ezt a zöld politikát akarják vinni. Ugyanakkor vannak eltérések is. Szerintem Vitézy túlságosan populista módon kampányolt, plusz ha valaki nem egy kő alatt lakik, rögtön felteszi a kérdést, hogy jó, de miből. Nekem a vitákon kicsit se volt szimpatikus, igaz Karacsony se. Pl nem tartottam jónak, hogy a DK-s kampány címplafotóján szerepelt. Viszont ez egy szar helyzet volt, mert ha nem áll oda a DK-hoz, akkor indítanak egy másik jelöltet. Itt viszont ez egyértelmű volt. Nehogy valaki azt mondja nekem, hogy Vitézy nem tudott arról, hogy Szentkirályi majd visszalép. Én ezt az első perctől kezdve éreztem, annyira minősíthetetlen volt a hölgyike kampánya. Plusz ugye vitákon se volt ott.
júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
63%

#23!


Látom, nem sikerült megérteni a kérdést.

júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

#23


Az megvan hogy attól még mert utálom Karácsonyt még nem leszek Fideszes? Persze hogy nem.

júl. 9. 22:03
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Attól nem leszel, csak attól, hogy mindenféle konkrétum nélkül csak fideszes propagandaszoveget írsz. Egyszerűen semmi kézzelfoghatót nem írsz, még csak a hangfelvételeken se jelölöd meg, hogy mi zavar.
júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

#27


Hát nézd, aki ennyire nem követi a közéletet meg a politikát annak nem biztos hogy a szavazó úrna mellett van a helye, ezek nem titkok vagy istentelen mentális gimnasztikát megkövetelő konteók amiket leírok hanem 5+ év tapasztalatai egy gerinctelen politikus pályafutásáról.


Mondok egy konkrét példát, a többinek meg járj utána te ha tényleg érdekel, Karácsony még Puzsér Róbertet is képes volt össze fideszesezni mikor ő volt a választási vetéjtársa, ez azért elég beszédes.

júl. 10. 07:28
 29/29 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberek értik, hogy sokféleképpen lehet értelmezni médiában megjelent dolgokat és nem ugyanannyira hangsúlyosak egyes embereknek egyes történések. Egyébként elég bátr a szavazásról lebeszélni másokat a vélt közéleti ismereteik alapján, miközben a szavazóurna és a vetélytárs szavak bonyoldalmat okoznak. Ha engem kérdezel, mindenkinek el kellene mennie szavazni, mivel állampolgári kötelesség és csak így tudod közölni a véleményed, akár egy érvénytelen szavazással is, ha nincs neked tetsző jelölt.


Ez például egy tök jó példa, hogy engem egyáltalán nem érdekel, hogy egy marginális jelöltet fideszesnek nevezett-e karácsony és milyen kontextusban. Puzsér 5%-ot se kapott és látjuk a magyar politikában, hogy az ilyen törpejelöltek jellemzően úgy működnek, mint a döglegyek, hogy jönnek a rohadó húsra. Ez látható az LMP, a Párbeszéd és az MSZP vagy KDNP eredményeinél is. És az biztos, hogy Puzsér őrjöngései eléggé kontraproduktívak.


Szóval még mindig ott van, hogy engem sokkal jobban érdekel, hogy Karácsony zöld és szolidáris. Számomra fontosabb az autóközlekedés komolyabb szabályozása, a városszintű zöldítés, fásítás, méhlegelők. Fontosabb, hogy Karácsony képviseli a hajléktalanokat, rászorulókat is, hogy kiáll a melegek jogai mellett, és már évek óta támadja a Fidesz, valahogy mégse tudta kikezdeni az integritását, már lehallgatott magánbeszélgetésekkel kell próbálkoznia. Mondjuk azért ahhoz szerintem kell egy elég komoly gerinctelenség, hogy összevágott, zavaros, magánbeszélgetésekből számrazó hangfelvételek alapján ítélj el valakit, véletlenül se azért, mert nem tetszik az arca. Mindenki megértette, nem szereted Karácsonyt, nem kell ehhez kifogásokat gyártani. A szavazók hadd döntsék el, nekik mi tetszik vagy nem. Láthattuk Debrecennél is, hogy attól, hogy egyeseknek súlyos kérdés egy akkugyár, addig sok más ember van akit nem zavar, és nem ezalapján szavaz.

júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!