Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benne lennél, hogyha a kommuni...

Benne lennél, hogyha a kommunisták&liberálisok lebontják a Turul szobrot, akkor nekünk magyaroknak cserébe le kell bontani az ő szovjet emlékművüket?

Figyelt kérdés
Ki lenne benne, hogy amikor majd ők lebontják a Turult, mert zavarják őket a magyar nemzeti jelképek, akkor utána viszonzásul mi lebontjuk az ő kommunista szovjet emlékművüket a Szabadság téren?

júl. 9. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Benne vagyok. Ha a liberálisok és kommunisták lebontják a magyar emlékművet, akkor nekünk is le kell az ő szovjet emlékművüket
Nem vagyok benne. Én a szovjetek oldalán állok, utálom én is a magyar jelképeket
15 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Ezzel mondjuk az 56-osok gyilkosainak emlékművét is lebontanánk.

Tehát kettő legyet ütnénk egy csapásra, mert ugyebár ez az ő emléküket is meggyalázza.

júl. 9. 13:28
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Aztán majd Lavrov bácsi berendeli a Petikét, hogy hogyan merészelték a szovjet emlékművet lebontani. A Baltikumban is fel voltak háborodva az oroszok amiért a szovjet emlékműveket lebontják. Én támogatnám, a kukába a vörössel, nem mi kértük hogy "szabadítsanak fel" majd maradjanak itt évtizedekre.
júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#2


Mire Lavrovhoz eljut a hír addigra a fanatikus ballibbantak már fáklyákkal rohannának ki amiért hozzányúlunk az ő szobrukhoz (megsúgom, nem fognak érdekelni). A múltkor is a balliberálisok védték a leghangosabban.

júl. 9. 13:31
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el, mivel a teljes kormányzati rendszerekhez egyenes hozzáférésük van a ruszkiknak, előbb fognak róla tudni, mint te.
júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

win win


eltunik a szegyen turul es a noket megeroszakolo ruszkik emlekmuve is.


te meg mesz a bortonbe win win win

júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Fú az de jó móka lenne. Mindkettő szar eltűnik, Viktor meg magyarázkodhat Putyinnak :D
júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Liberálisként gyűlölöm a szovjet-emlékművet, tehát abszolút támogatom, hogy a két sz@rkupacot EGYSZERRE takarítsuk el!


SŐŐT, tovább megyek: a helyükre kerüljön mindkét helyen AZ ÁLDOZATOK EMLÉKMŰVE!!!



1. A Turul helyére a Turul-szövetség, a Nyilasok, hungaristák és nácik áldozatainak emlékműve!


2. A Szovjet emlékmű helyére a kommunista diktatúra áldozatainak emlékműve!



Abszolút benne vagyok, hol lehet aláírni a petíciót???



Az más kérdés, hogy a szovjet emlékművet Putyin atyátok soha nem fogja hagyni elbontani és egyik helytartója sem fog vele szembe menni ez ügyben: sem Orbán Viktor, sem Bohóczkai!


Sajnos ez olyan kérdés már, amit leginkább a jobboldal kell önmagával megbeszélje!


Putyin elvtársatok sajnos azt taníttatja otthon a gyerekeknek, hogy az 1956-os szabadságharc valójában fasiszta ellenforradalom volt, a Szovjetunió egy jó rendszer volt és a szovjet katonák minden esetben felszabadító hősök!


Sőt, a mai orosz-ukrán háborút is a "nagy honvédő háborúhoz" hasonlítja (ennek keretében szállták meg a ruszkik Budapestet, erre emlékezik az adott emlékmű!).


Putyin nem fogja megengedni a szélsőjobbos beosztottainak, hogy elbontsák ezt az emlékművet (sem Orbánnak, sem Bohóczkainak)!


Szerinted 14 év orbánista rezsim alatt miért nem bontották el???? Mert meg van tiltva Moszkvából, azért!

júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
A szovjet emlékművet nemigen lehetne bántani, mert ahhoz putyinapátoknak is lenne egy két szava. :D
júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Támogatom, hogy mindkettőt bontsák le.
júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy mennyire szánalmas hogy ezt is a paranoid skizofrén agyatokban kitalált komcsiballiberális mumusra akarjátok rákenni, miközben tele a szátok az oroszok faszával, akik meg a legnagyobb szovjetisták.
júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!