Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek ki van adva,...

A fideszeseknek ki van adva, hogy jogos a szavazatok újraszámlálása, mert szerintük a "DK-s" kerületekben nem volt elég láthatóan kihúzva Szentkirályi neve?

Figyelt kérdés
Ez náluk egy komoly érv. Aki nem tudja ki a jelölt szerintem tartsa távol magát az urnáktól. Szerintem az is csalás, megtévesztés, hogy Vitézy neve mellett nem volt ott, hogy Fidesz, miközben az egész kampanyban őt tolták.

júl. 9. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

“Szerintem az is csalás, megtévesztés, hogy Vitézy neve mellett nem volt ott, hogy Fidesz”


Ha a választási rendszerhez ennyire értesz, te is jobb lenne, ha távol tartanád magad az urnáktól.

júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott volt, hogy Fidesz? Én nem láttam. Ezt a választást nagyon helyesen több tízmilliárdos lejáratások ellenére is Karácsony nyerte.
júl. 9. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Mi köze a dkának ahhoz a fidesz szavazó olyan buta nem tud kitölteni egy szavazólapot?


Ezek szerint a fidesz szavazó olyan buta ha a szavazólapon oda lenne írva választási lehetőségnek "hawk tuah" behúznák rá az x-et?

júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt próbálta kihozni Vitézy, hogy a DK-s kerületekben nem húzták ki rendesen Szentkirályi nevét. Közben Karácsony rávilágított arra a tényre, hogy közben pont a fideszes kerületek voltak azok, ahol Vitézy többletszavazathoz jutott.
júl. 9. 12:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Hawk tuah xd ez jó.
júl. 9. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Baski....


Kérdező, végiggondoltad amit írtál?


"Aki nem tudja ki a jelölt szerintem tartsa távol magát az urnáktól."


Majd:


"Szerintem az is csalás, megtévesztés, hogy Vitézy neve mellett nem volt ott, hogy Fidesz"


És ha nem volt ott? Aki nem tudja hova tartozik, az úgyis tartsa távol magát a szavazástól nem?


Hidd el, hogy sok képviselő választáskor a parlamenti választásokon sokan nem tudják ki a jelölt, mert kedvelt pártjuk jelöltjére szavaznak akárki is az.

júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!